Zpět na výpis

Vkusně zrekonstruovaná vila s bazénem v Montecatini Val di Cecina

6 1
ID: IT1329

Elegantní dům s bazénem a 80ha pozemkem v perfektním stavu nedaleko Volterry a Bolgheri

Čtěte více

64 246 000 Kč

2 600 000 €

2 228 056 £

2 818 920 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jednoduše nádherná vila, která vkusně a vzácným způsobem kombinuje klasické prvky s moderním stylem je na prodeji u krásného historického toskánského městečka Montecatini Val di Cecina nedaleko Volterry.

POLOHA: Montecatini Val di Cecina je klidné městečko s malebným historickým centrem a výhledem do krajiny. Zároveň jsou zde dostupné veškeré služby od nákupu v obchodech po kavárny a restaurace. Historická Volterra se nachází jen 20min jízdy autem. V blízkosti také určitě stojí za návštěvu malebné Lajatico s venkovním divadlem Andrea Bocelliho nebo vinařská oblast Bolgheri se známými vinařstvími Sassicaia a Ornellaia.

POPIS NEMOVITOSTI:Krásná, břečťanem porostlá vila je idylicky zasazena do typicky toskánské krajiny s kopečky, vinicemi a olivovými háji. K vile patří udržovaná zahrada s pěkným bazénem s mořskou vodou a tureckou lázní a také pozemek o rozloze 80 hektarů, z nichž cca 50 hektarů zabírá les a 30 hektarů orná půda, na které rostou jednak 200 let staré olivovíky, dále 490 olivovníků zasazených před 3 lety, 200 ořešáků zasazených před 2 lety a další stromy. Nemovitost je rozložena na dvou podlažích o celkové výměře asi 700m2. Dům plně respektuje pravidla klasické toskánské architektury, což je krásně vidět v přízemí, které ohromí původními klenbami a kamennými zdmi. Na tomto podlaží byl vytvořen prostorný obývací pokoj, studovna s kuchyní a propojená kuchyně s jídelnou s východem do zastřešeného patia s krbem. Dále zde najdete vinný sklep, 3 ložnice a 3 koupelny. První patro disponuje další kuchyní, 7 pokoji, 3 koupelnami a spíží. Na pozemku také stojí další přístavek, který je používán jako stáj pro koně a úložiště na technické a zahradní vybavení. Dům má také 11.5kW fotovoltaický systém.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528