Zpět na výpis

Vila v první řadě u moře na Korčule

4 ano 10m
ID: CH0115

Krásná vila v první řadě u moře na magickém ostrově Korčula poskytuje soukromí a je obklopena krásným prostředím borovic s úchvatným výhledem na moře.

Čtěte více

39 448 000 Kč

1 600 000 €

1 396 192 £

1 581 462 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní vila je umístěna v jihozápadní části ostrova Korčula v překrásné, malé zátoce nedalo od Vela Luky.

Lokalita této vily je jedna z nejlepších na ostrově. Její jižní směrování zajišťuje dostatek slunečního světla a spektakulární výhled na otevřené moře a blízké ostrůvky. Výjimečnost této vily spočívá v jejím umístění v borovicovém lese, v první řadě u moře a v pozemku o velikosti 811 m2. Budete si užívat překrásné okolí a jedinečné soukromí.

Samotná vila o rozloze 223 m2 má tři podlaží rozložené do čtyř ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, tělocvičny, herny a tří koupelen. Vila má i terasy. Nemovitost byla postavena před 8 lety a je ve výborném stavu.

Ostrov Korčula je známý svými krásnými plážemi a historickými městečky. Nabízí atraktivní turistická místa i oázy klidu a soukromí.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247