Zpět na výpis

Vila v první řadě u moře na Korčule

4 ano 10m
ID: CH0115

Krásná vila v první řadě u moře na magickém ostrově Korčula poskytuje soukromí a je obklopena krásným prostředím borovic s úchvatným výhledem na moře.

Čtěte více

39 576 000 Kč

1 600 000 €

1 363 045 £

1 736 170 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní vila je umístěna v jihozápadní části ostrova Korčula v překrásné, malé zátoce nedalo od Vela Luky.

Lokalita této vily je jedna z nejlepších na ostrově. Její jižní směrování zajišťuje dostatek slunečního světla a spektakulární výhled na otevřené moře a blízké ostrůvky. Výjimečnost této vily spočívá v jejím umístění v borovicovém lese, v první řadě u moře a v pozemku o velikosti 811 m2. Budete si užívat překrásné okolí a jedinečné soukromí.

Samotná vila o rozloze 223 m2 má tři podlaží rozložené do čtyř ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, tělocvičny, herny a tří koupelen. Vila má i terasy. Nemovitost byla postavena před 8 lety a je ve výborném stavu.

Ostrov Korčula je známý svými krásnými plážemi a historickými městečky. Nabízí atraktivní turistická místa i oázy klidu a soukromí.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247