Zpět na výpis

Vila v moderním středomořském stylu s bazénem a olivovým hájem v Umbrii

4
ID: IT0666

Vila v moderním středozemním stylu v typické umbrijské krajině blízko Todi na prodej

Čtěte více

17 053 075 Kč

685 000 €

578 855 £

734 287 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velkolepá vila, nacházející se nedaleko městečka Monte Castello di Vibio, je vhodná pro ty, kteří se zamilovali do malebné umbrijské krajiny, ale zároveň hledají nemovitost v moderním stylu s veškerým komfortem. Dům je postaven v elegantním sředozemním stylu s velkými okny, kterými proniká do místností spousta světla. Ve stavbě byly použity přírodní materiály a interiéry tak působí vzdušně, ale útulně. Vila se nachází v poklidné pozici, v blízkosti městečka, a díky vyvýšené pozici nabízí krásné výhledy na okolní kopce a louky. Za chvíli můžete dojet do dalších atraktivních míst Umbrie jako například měst Todi, Perugia, Orvieto, Assisi nebo do vinice okolo Monte Falca a Bevagne. Na letiště v Řimě se dostanete za necelé 2 hodiny, na letiště v Perugie je to pouhých 30 minut jízdy. Vila má spoustu prostoru a místnosti jsou rozděleny následovně: V přízemí naleznete velký obývací pokoj s krbem, integrovanou vínově červenou kuchyní a jídelnou. Odsud je přístup také na prostornou verandu, ze které je možné obdivovat krásné výhledy do krajiny. V prvním patře se nachází jedna větší a jedna menší ložnice, které sdílejí moderní koupelnu se sprchou. Z jedné ložnice je také přístup na terasu. O pár schodů výše, v dalším patře najdete další ložnici s úžasnou terasou, opět s nádherným výhledem do krajiny. Dále je zde velká šatna, kterou projdete do komfortní koupelny se sprchou, vanou a dvěma umyvadly. Jelikož dům je postaven v částečném kopci, mezi sklepem a přízemím je vybudováno chytré mezipatro, kde je umístěna další ložnice a koupelna, plus prádelna. Ve sklepě budovy je extra velká garáža a prostorná zahradní kůlna, kde se uchovávají veškeré zahrdaní stroje a potřeby. K domu patří olivový háj s asi 160 olivovníky, elegantní bazén o rozměrech 11x4 metry a hloubce 140cm. Okolní zahrada poskytuje ideální prostor pro party, relax a opalování. Toto je ideální prázdninová (ale i investiční) nemovitost pro milovníky italské přírody, kteří hledají prázdninový domov ve výborném stavu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247