Zpět na výpis

Vila v jedinečné poloze u moře, Avola

3 ano 10m
ID: IT0485

Krásná vila v ideální poloze hned naproti pláži „Pantanello“ v přímořském městečku Avola, v jehož blízkosti naleznete řadu dalších okouzlujících sicilských pláží…

Čtěte více

17 619 150 Kč

690 000 €

608 985 £

786 323 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Vila o ploše 350 m2 prošla kompletní rekonstrukcí, při níž byl kladen důraz na co nejlepší využití vnitřních prostorů. Vila se rozprostírá na jednom poschodí a sestává ze zastřešené terasy, předsíně, prostorného a světlého obývacího pokoje s krbem (s rozvodem tepla do dalších prostor), na který navazuje kuchyně a jídelna, tří ložnic (manželská ložnice je vybavena šatnou), luxusní koupelny s hydromasážní vanou a druhé koupelny s prádelnou. Interiér vily je dotažený do posledního detailu, při realizaci byly pečlivě vybírány veškeré materiály a výsledkem jsou příjemně světlé a prostorné interiéry. Pozemek okolo vily má plochu cca 764 m2. Zahrada je pečlivě udržovaná a nachází se zde volný prostor k parkování, garáž a studna sloužící k zavlažování zahrady. Je zde k dispozici také dependance, ve které naleznete kuchyni a technickou místnost. Pozemek, na který se vjíždí skrze automaticky ovládanou bránu, je kompletně oplocený.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247