Zpět na výpis

Vila v jedinečné poloze u moře, Avola

3 ano 10m
ID: IT0485

Krásná vila v ideální poloze hned naproti pláži „Pantanello“ v přímořském městečku Avola, v jehož blízkosti naleznete řadu dalších okouzlujících sicilských pláží…

Čtěte více

17 443 200 Kč

690 000 €

580 762 £

754 105 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o ploše 350 m2 prošla kompletní rekonstrukcí, při níž byl kladen důraz na co nejlepší využití vnitřních prostorů. Vila se rozprostírá na jednom poschodí a sestává ze zastřešené terasy, předsíně, prostorného a světlého obývacího pokoje s krbem (s rozvodem tepla do dalších prostor), na který navazuje kuchyně a jídelna, tří ložnic (manželská ložnice je vybavena šatnou), luxusní koupelny s hydromasážní vanou a druhé koupelny s prádelnou. Interiér vily je dotažený do posledního detailu, při realizaci byly pečlivě vybírány veškeré materiály a výsledkem jsou příjemně světlé a prostorné interiéry. Pozemek okolo vily má plochu cca 764 m2. Zahrada je pečlivě udržovaná a nachází se zde volný prostor k parkování, garáž a studna sloužící k zavlažování zahrady. Je zde k dispozici také dependance, ve které naleznete kuchyni a technickou místnost. Pozemek, na který se vjíždí skrze automaticky ovládanou bránu, je kompletně oplocený.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247