Zpět na výpis

Vila v jedinečné poloze u moře, Avola

3 ano 10m
ID: IT0485

Krásná vila v ideální poloze hned naproti pláži „Pantanello“ v přímořském městečku Avola, v jehož blízkosti naleznete řadu dalších okouzlujících sicilských pláží…

Čtěte více

17 015 400 Kč

690 000 €

615 875 £

665 574 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o ploše 350 m2 prošla kompletní rekonstrukcí, při níž byl kladen důraz na co nejlepší využití vnitřních prostorů. Vila se rozprostírá na jednom poschodí a sestává ze zastřešené terasy, předsíně, prostorného a světlého obývacího pokoje s krbem (s rozvodem tepla do dalších prostor), na který navazuje kuchyně a jídelna, tří ložnic (manželská ložnice je vybavena šatnou), luxusní koupelny s hydromasážní vanou a druhé koupelny s prádelnou. Interiér vily je dotažený do posledního detailu, při realizaci byly pečlivě vybírány veškeré materiály a výsledkem jsou příjemně světlé a prostorné interiéry. Pozemek okolo vily má plochu cca 764 m2. Zahrada je pečlivě udržovaná a nachází se zde volný prostor k parkování, garáž a studna sloužící k zavlažování zahrady. Je zde k dispozici také dependance, ve které naleznete kuchyni a technickou místnost. Pozemek, na který se vjíždí skrze automaticky ovládanou bránu, je kompletně oplocený.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247