Zpět na výpis

Vila u Luccy - vlastní užití nebo výhodný pronájem

6 1
ID: IT1112

Vila v atraktivní lokalitě s bazénem je aktuálně pronajímána turistům s čistým výnosem okolo 5% ročně. Nabízí pokoje v různých stylech. Nemovitost je obklopena zahradou s olivovníky a ovocnými stromy.

Čtěte více

61 637 500 Kč

2 500 000 €

2 181 550 £

2 471 035 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila ze 17. století, zasazená do toskánských kopců, leží jen 10 minut jízdy od starobylých hradeb města Lucca.

Celá nemovitost byla nedávno rekonstruována, přičemž každý pokoj má svůj jedinečný a osobitý styl. Cestou lemovanou alejí dojdete až k hlavnímu vchodu vily. Velký obývací pokoj má krb a klavír. V suterénu je k dispozici taverna, vhodná pro speciální příležitosti. Vila má celkem 6 ložnic a 5 koupelen. K dispozici je tv a dvd přehrávač. Za poplatek lze zajistit i další vybavení. V zadní části vily je velké soukromé parkoviště a kaple. Budovu obklopuje udržovaná zahrada o velikosti 1600 m2. Je zde bazén s úžasným výhledem na okolní kopce. Dále v zahradě najdete fontánu, olivovníky, ovocný sad a hřiště na italskou hru bocce.

Vila je momentálně užívána k turistickému pronájmu pro 14 osob po týdnech. Výnos je zhruba 5% ročně, nicméně vhodnými úpravami a investicemi by bylo možné ho zvýšit. Rozšířit lze i kapacitu.

Vila se nachází v blízkostí pláží Forte dei Marmi, Viareggio a Pietrasanta (cca 25 min jízdy). V blízkém městě Lucca se narodil slavný skladatel Giacomo Puccini a za cca hodinu dojedete do světoznámé Florencie. Z místa je velmi dobré spojení na dálnici a MHD. Od června do října probíhají v oblasti festivaly. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno 22 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247