Zpět na výpis

Vila se 2 jednotkami v klidné oblasti, Marina di Castagneto Carducci

5 1
ID: IT1295

Nemovitost na prodej se 2 jednotkami a bazénem v Marina di Castagneto Carducci, krásném letovisku na pobřeží Toskánska...

Čtěte více

20 405 700 Kč

820 000 €

692 540 £

881 418 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nemovitost na prodej se 2 jednotkami a bazénem se nachází v Marina di Castagneto Carducci, krásném letovisku na pobřeží Toskánska. Marina di Castagneto Carducci je okouzlující přímořské letovisko s písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou, které se nachází kousek od vyhlášeného letoviska Bolgheri a malebné vesničky Castagneto Carducci. Kromě toho se nemovitost nachází v blízkosti zálivu Baratti, který je známý svými přírodními krásami a starověkými etruskými ruinami. Tato oblast nabízí dokonalou kombinaci moře, přírody a kultury, která vám umožní užít si chvíle odpočinku na pláži, prozkoumat vinice a sklepy Bolgheri, navštívit historické centrum Castagneto Carducci a ponořit se do dávné historie. z Baratti.

Tato nemovitost se dvěma bytovými jednotkami, nádherným nekonečným bazénem a pozemkem o velikosti přibližně 2300 m2 nabízí dostatek prostoru pro vychutnání středomořského klimatu a nádherného prostředí.

První jednotka má rozlohu cca 70m2 a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, dvoulůžkového pokoje, prostorné jednolůžkové ložnice, šatny/prádelny a koupelny s oknem a sprchovým koutem. Každý pokoj v této jednotce má přímý vstup na zahradu, s výjimkou koupelny.

Druhá jednotka má plochu cca 100m2 a skládá se z jídelny, komory/spíže, předsíně/šatny, koupelny se sprchovým koutem, další koupelny, 2 dvoulůžkových ložnic s přímým vstupem do zahrady a malého pokoje. Dále je zde veranda.

K nemovitosti náleží 2 garáže o velikosti 20 m2, každá s LPG topením. Dále je dům vybaven fotovoltaickým systémem pro výrobu elektřiny, venkovní troubou a grilem a venkovní sprchou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247