Zpět na výpis

Vila s parkem kousek od moře, Livorno

4 ano
ID: IT0462

Pěkná vila v Livornu zasazená v typicky toskánské zeleni a zároveň v docházkové vzdálenosti od moře je ideálním místem k dovolené...

Čtěte více

25 795 000 Kč

1 000 000 €

898 342 £

1 128 489 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Vila o celkové ploše 270 m2 se rozprostírá na dvou patrech a sestává ze dvou samostatných bytů. V přízemí nalezneme předsíň, velký slunný obývací pokoj, na který navazuje kuchyňský kout, dvě ložnice a dvě koupelny. V obývacím pokoji jsou velká okna a francouzské dveře, které vedou na terasu se sloupovím a panoramatickým výhledem, jenž dosahuje až k moři. V dolním poschodí, které je přístupné jak z horního bytu, tak zvenčí, se nachází byt s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a technickou místností/prádelnou. Vně vily je k dispozici víceúčelový prostor, který by bylo možné přestavět na další obytný prostor. Vila je obklopena hezkým parkem o 1 000 m2, kde lze vybudovat bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247