Zpět na výpis

Vila s parkem kousek od moře, Livorno

4 ano
ID: IT0462

Pěkná vila v Livornu zasazená v typicky toskánské zeleni a zároveň v docházkové vzdálenosti od moře je ideálním místem k dovolené...

Čtěte více

24 660 000 Kč

1 000 000 €

848 151 £

1 057 461 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o celkové ploše 270 m2 se rozprostírá na dvou patrech a sestává ze dvou samostatných bytů. V přízemí nalezneme předsíň, velký slunný obývací pokoj, na který navazuje kuchyňský kout, dvě ložnice a dvě koupelny. V obývacím pokoji jsou velká okna a francouzské dveře, které vedou na terasu se sloupovím a panoramatickým výhledem, jenž dosahuje až k moři. V dolním poschodí, které je přístupné jak z horního bytu, tak zvenčí, se nachází byt s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a technickou místností/prádelnou. Vně vily je k dispozici víceúčelový prostor, který by bylo možné přestavět na další obytný prostor. Vila je obklopena hezkým parkem o 1 000 m2, kde lze vybudovat bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247