Zpět na výpis

Rafinovaná vila pár kroků od pláže v oblasti Maremma

6 1 250m
ID: IT0938

Úchvatná prostorná vila s bazénem pár kroků od pláže v oblasti Maremma v jižním Toskánsku

Čtěte více

160 777 500 Kč

6 500 000 €

5 537 369 £

7 053 191 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela jedinečná velkolepá vila jen pár kroků od soukromé pláže v exkluzivní poloze v oblasti Maremma v jižním Toskánsku. Elegance, maximální komfort a luxusní vybavení jsou u této vily všudypřítomné a ocení je i nejnáročnější klienti.

POLOHA: Vila je součástí renomované rezidenční oblasti/rezortu Roccamare, která se nachází 4km od malebného městečka Castiglione della Pescaia. Za myšlenkou Roccamare stojí proslulý italský návrhář Salvatore Ferragamo, který si vzal za cíl v tomto nerušeném a idylickém prostředí vytvořit útočiště pro slavnou a movitou klientelu. V přímořském borovém háji tak vzniklo přes 200 luxusních vil a celý park je protkán menšími silničkami a pěšinkami, které vily spojují se soukromou písečnou pláží. Přístup je vyhrazen pouze majitelům vil a soukromí je zajištěno nepřetržitým dohledem po celý rok. Pro zachování autentického dojmu na plážích neexistují klasická italská "bagna" s lehátky a slunečníky, místo toho má každá vila určený malý baldachýn a kabinku s úložným prostorem pro vybavení k moři. Rezort je vzdálen asi 2h20 od letiště v Římě nebo 1h30 od letiště v Pise a 2h20 od letiště ve Florencii. Oblast je také oblíbeným cílem pro milovníky golfu - v blízkosti zde najdete 4 známá golfová hřiště, každé s 18 jamkami - Punta Ala (10min jízdy), Terme di Saturnia (1h30), Pelagone (30min) a Argentario (1h20).

Tato nádherná vila má jedno z nejlepších umístění v celém konzorciu, protože se nachází nedaleko hlavní brány a zároveň jen asi 250m od moře.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila je scénicky zasazena v udržované zahradě o ploše asi 5 000 metrů čtverečních, kterou zdobí velký trávník částečně zastíněný charakteristickými mořskými borovicemi s krásným bazénem zakončeným travertinem. Velká veranda na obou stranách domu je perfektním relaxačním prostorem pro volné chvíle nebo jako ideální místo pro večeři al fresco nebo grilování s přáteli. Domu dominuje velký světlý obývací pokoj s krbem a moderní prosluněná kuchyně. Celkem má vila 6 ložnic, každou s vlastní koupelnou, takže do vily se jednoduše vejde i velmi početná rodina. Zvláštní jas všech místností v kombinaci s výběrem barev od bílé po béžovou a pískovou dodává vile eleganci a harmonii. Vila prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2003, kdy byla vyvýšena ze země kvůli ochraně před vlhkostí. Všechny rozvody vedou suterénem, aby usnadnily kontrolu a údržbu. V suterénu najdete prádelnu a další technické a skladní místnosti pro sportovní a zahradní vybavení. Vila je vybavena teplou i studenou klimatizací, topením na LPG, moskytiérami, studnou pro zavlažování zahrady a patří k ní 4 krytá parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247