Zpět na výpis

Vila s panoramatickým výhledem, Massarosa

3 ano
ID: IT0964

Krásná, klasická vila v první kopcích o blízkosti městečka Massarosa má nádherný, panoramatický výhled na moře a na půvabné okolní toskánské kopečky…

Čtěte více

16 181 750 Kč

650 000 €

549 279 £

696 768 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází v panoramatické poloze v prvních kopcích v okolí městečka Massarosa. Příjezd k vile je po soukromé cestě, která se zvedá z roviny mezi olivovými háji do kopce a poskytuje absolutní soukromí. Tato vila o ploše 199 m2 je postavena ve velice slunné poloze a má nádherný výhled na moře a okolní kopce, které jsou viditelné z domu jak v přízemí, tak z prvního patra, stejně jako z velké terasy u domu.

V přízemí - kam se vstupuje přes velkou krytou verandu s výhledem na moře - je vchod, chodba, velký obývací pokoj s výhledem na moře s francouzskými dveřmi, kuchyň, koupelna, šatna. V prvním patře jsou tři velmi prostorné dvoulůžkové pokoje a koupelna, dále prostorná chodba s vestavěnými skříněmi; velmi snadno je zde možné vytvořit další koupelnu.

Vila má gril a pec na dřevo a je ve výborném stavu (např. střecha je po rekonstrukci). Na zahradě by bylo možné postavit bazén. K dispozici je velký sklad/garáž. Zahrada je vzrostlá, je částečně rovinatá a částečně terasovitá a porostlá olivovníky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247