Zpět na výpis

Vila s panoramatickým výhledem, Massarosa

3 ano
ID: IT0964

Krásná, klasická vila v první kopcích o blízkosti městečka Massarosa má nádherný, panoramatický výhled na moře a na půvabné okolní toskánské kopečky…

Čtěte více

16 071 250 Kč

650 000 €

560 286 £

687 040 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází v panoramatické poloze v prvních kopcích v okolí městečka Massarosa. Příjezd k vile je po soukromé cestě, která se zvedá z roviny mezi olivovými háji do kopce a poskytuje absolutní soukromí. Tato vila o ploše 199 m2 je postavena ve velice slunné poloze a má nádherný výhled na moře a okolní kopce, které jsou viditelné z domu jak v přízemí, tak z prvního patra, stejně jako z velké terasy u domu.

V přízemí - kam se vstupuje přes velkou krytou verandu s výhledem na moře - je vchod, chodba, velký obývací pokoj s výhledem na moře s francouzskými dveřmi, kuchyň, koupelna, šatna. V prvním patře jsou tři velmi prostorné dvoulůžkové pokoje a koupelna, dále prostorná chodba s vestavěnými skříněmi; velmi snadno je zde možné vytvořit další koupelnu.

Vila má gril a pec na dřevo a je ve výborném stavu (např. střecha je po rekonstrukci). Na zahradě by bylo možné postavit bazén. K dispozici je velký sklad/garáž. Zahrada je vzrostlá, je částečně rovinatá a částečně terasovitá a porostlá olivovníky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247