Zpět na výpis

Vila s krásným výhledem v prestižní lokalitě, Massarosa

4 1 ano
ID: IT0962

Okouzlující tradiční toskánská nemovitost strategicky umístěná mezi oblíbenými turistickými destinacemi a blízko moře, na které má překrásný výhled...

Čtěte více

61 812 500 Kč

2 500 000 €

2 154 947 £

2 642 463 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila v prestižní lokalitě strategicky umístěné mezi turistickými centry Pietrasanta, Viareggio a Forte dei Marmi, v panoramatické poloze v prvních kopcích.

Tato jedinečná vila s bazénem nabízí eleganci a soukromí v kombinaci s vysoce prestižní architekturou. Současní majitelé nemovitost citlivě zrekonstruovali a zachovali detaily z kamene, dřeva nebo původní vysoké stropy. Navíc přistavili bazén typu infinity s výhledem na moře.

Vila má plochu cca 233 m2. Přízemí nabízí dvě obytné terasy, prostorný obývací pokoj s výjimečným výhledem na moře a okolní kopce, dvě dvoulůžkové ložnice s prostornou koupelnou, komory a garáž s koupelnou/prádelnou předělanou na místnost pro personál. Dřevěno-kamenné schodiště nás zavede do spodního patra, kde najdeme otevřený prostor s terasou, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu a šatnu. Dále jsou zde skladovací prostory a prádelna s přístupem zvenčí.

Vilu obklopuje dobře udržovaná zahrada osázená tradičními středomořskými rostlinami a uspořádaná na několika úrovních.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247