Zpět na výpis

Vila s krásným výhledem v prestižní lokalitě, Massarosa

4 1 ano
ID: IT0962

Okouzlující tradiční toskánská nemovitost strategicky umístěná mezi oblíbenými turistickými destinacemi a blízko moře, na které má překrásný výhled...

Čtěte více

62 237 500 Kč

2 500 000 €

2 112 610 £

2 679 879 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila v prestižní lokalitě strategicky umístěné mezi turistickými centry Pietrasanta, Viareggio a Forte dei Marmi, v panoramatické poloze v prvních kopcích.

Tato jedinečná vila s bazénem nabízí eleganci a soukromí v kombinaci s vysoce prestižní architekturou. Současní majitelé nemovitost citlivě zrekonstruovali a zachovali detaily z kamene, dřeva nebo původní vysoké stropy. Navíc přistavili bazén typu infinity s výhledem na moře.

Vila má plochu cca 233 m2. Přízemí nabízí dvě obytné terasy, prostorný obývací pokoj s výjimečným výhledem na moře a okolní kopce, dvě dvoulůžkové ložnice s prostornou koupelnou, komory a garáž s koupelnou/prádelnou předělanou na místnost pro personál. Dřevěno-kamenné schodiště nás zavede do spodního patra, kde najdeme otevřený prostor s terasou, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu a šatnu. Dále jsou zde skladovací prostory a prádelna s přístupem zvenčí.

Vilu obklopuje dobře udržovaná zahrada osázená tradičními středomořskými rostlinami a uspořádaná na několika úrovních.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247