Zpět na výpis

Vila s infinity bazénem u moře v Rogoznici

4 1 ano 10m
ID: CH0121

Nádherná vila s designovými prvky a infinity bazénem leží u moře v turistickém městečku Rogoznica. Kromě parkingu nabízí, klimatizaci a panoramatický výhled.

Čtěte více

49 790 000 Kč

2 000 000 €

1 690 088 £

2 143 903 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Překrásná vila o rozloze 275 m2 se nachází v první řadě u moře a nabízí panoramatický výhled na moře. Patrová vila ležící v soukromí má upravenou zahradu se středomořskými rostlinami.

V přízemí se nachází kuchyň s obývacím pokojem a vstupem na verandu s infinity bazénem a výhledem na moře. Dále se v přízemí nachází ložnice s koupelnou, WC pro hosty a prádelna. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou tři ložnice. Dvě ložnice v patře mají společnou koupelnu, jedna ložnice má vlastní. Z ložnic se vychází na balkón, který nabízí panoramatický výhled na moře a okolí. Budova má solární panely, klimatizaci a podlahové vytápění.

Další menší objekt u bazénu slouží pro grilování a venkovní stolování. Pro parkování se využívá garáž. Vila nabízí moderní vybavení v kombinací s tradičním vzhledem. Rogoznica je turistické městečko 45 min jízdy od Splitu a 30 min jízdy od Šibeniku. Nabízí kvalitní restaurace a křišťálově čisté moře.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247