Zpět na výpis

Vila s bazénem hned u pláže u Taranta

6 1 50m
ID: IT0972

Vila hned u moře na okraji Taranta v Apulii

Čtěte více

20 961 000 Kč

850 000 €

728 850 £

911 189 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná elegantní vila s bazénem hned u pláže blízko přístavu Taranto na západním pobřeží Apulie.

POLOHA: Taranto se nachází v západní části Apulie na pobřeží Jónského moře. Jedná se o fascinující město s bohatou historií a velmi autentickou atmosférou jižní Itálie. Je jednoduché se tady ztratit v bludišti úzkých uliček a strávit den na rybím trhu nebo v četných restauracích, které servírují čerstvé ryby a plody moře. Mezi další atrakce patří aragonský hrad, katedrála San Cataldo ale i pozůstatky z doby antické. Od jihu města pobřeží lemují krásné písečné pláže.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato středomořská vila o celkové výměře 572m2 na pozemku o ploše 3000m2 je rozdělena na 3 nezávislé bytové jednotky, takže je i ideální pro turistické pronájmy. Hlavní jednotka se rozkládá na dvou úrovních, kde v přízemí najdete vstupní halu, velký otevřený obývací pokoj vybavený pohodlnými pohovkami a zdobený designovým krbem, prostornou kuchyň s jídelním koutem a 3 příjemné ložnice s precizně vybavenými koupelnami, každá s výhledem na bazén. Schodiště vede do prvního patra, kde najdeme velký světlý obývací pokoj a ložnici s koupelnou s masážní vanou a 30 m2 balkonem s výhledem na bazén. Nezávisle na centrálním jádru vily jsou v přízemí další dvě bytové jednotky. První se skládá z jídelny s pecí na pizzu, prostorné ložnice, koupelny a šatny. Druhý byt o výměře asi 50m2 má obývací pokoj, ložnici a koupelnu. Nemovitost zahrnuje nádherný bazén o velikosti 95m2 s hydromasáží, garáž a velké relaxační prostory.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247