Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na moře v Šibeniku

7 1 ano 50m
ID: CH0117

Prostorná vila ležící jen 15 km od Šibeniku nabízí výhled na moře a okolí. K dispozici je krásný bazén s prostorem na opalování. Ideální výchozí bod pro výlety.

Čtěte více

38 215 250 Kč

1 550 000 €

1 352 561 £

1 532 042 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Překrásně upravená vila, která se prodává plně vybavená ve fantastické lokalitě v první řadě u moře.

Objekt se rozkládá na přízemí a třech podlažích o celkové rozloze 510 m2 na pozemku o velikosti 188 m2. Dům má solární panely. V přízemí budovy je obchodní prostor, který v současné době slouží jako restaurace domácí a mezinárodní kuchyně. V prvním patře nalezneme byt o velikosti 75 m2 s terasou velkou 50 m2. Další čtyři apartmány se nacházejí v druhém a třetím patře. Každý apartmán má přístup na soukromý balkón, který nabízí krásný výhled na moře, město a okolí. V nejvyšším patře domu se nachází terasa o velikosti 125 m2 s lehátky na opalování a bazén (5x3 m).

Parkování je cca 5 m od nemovitosti. Pláž se nachází méně než 50 m daleko. Šibenik je vzdálen cca 15 km. Šibenik je úžasné staré město, které se nyní velmi rozvíjí. Je velmi dobře spojen dálnicí se Zadarem a Splitem a je ideálním výchozím bodem pro návštěvu známého Národního parku Krka a Národního parku Kornati.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247