Zpět na výpis

Vila přímo u moře v Monte Argentario

5 1 ano
ID: IT0921

Tato luxusní vila se nachází v soukromé rezidenci s bazénem v Cala Moresca a kromě vlastního bazénu nabízí rovněž soukromou pláž přímo u domu.

Čtěte více

39 600 000 Kč

1 600 000 €

1 362 510 £

1 732 662 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v soukromé rezidenci s bazénem v Cala Moresca a nabízí jedinečný výhled na ostrov Giglio. K této nemovitosti patří i soukromá pláž. V přízemí najdeme světlý obývací pokoj, krb, jídelnu, šatnu, přístup na vnitřní terasu vedoucí do ložnice se samostatnou koupelnou pro hosty nebo zaměstnance. V prvním patře je ložnice s předsíní a vlastní koupelnou s vanou a šatnou, chodba se vstupem do dvou dvoulůžkových pokojů s výhledem na moře a další pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247