Zpět na výpis

Vila přímo u moře v Monte Argentario

5 1 ano
ID: IT0921

Tato luxusní vila se nachází v soukromé rezidenci s bazénem v Cala Moresca a kromě vlastního bazénu nabízí rovněž soukromou pláž přímo u domu.

Čtěte více

39 448 000 Kč

1 600 000 €

1 396 192 £

1 581 462 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v soukromé rezidenci s bazénem v Cala Moresca a nabízí jedinečný výhled na ostrov Giglio. K této nemovitosti patří i soukromá pláž. V přízemí najdeme světlý obývací pokoj, krb, jídelnu, šatnu, přístup na vnitřní terasu vedoucí do ložnice se samostatnou koupelnou pro hosty nebo zaměstnance. V prvním patře je ložnice s předsíní a vlastní koupelnou s vanou a šatnou, chodba se vstupem do dvou dvoulůžkových pokojů s výhledem na moře a další pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247