Zpět na výpis

Vila po renovaci se zahradou a bazénem ve Villafranca v Toskánsku

4 1
ID: IT1075

Krásná vila po renovaci se zahradou, bazénem, garáží a dalším parkovacím místem na klidném místě v soukromí a přitom v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti…

Čtěte více

19 780 000 Kč

800 000 €

689 583 £

845 588 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Třípodlažní vila po renovaci po renovaci o rozloze 450 m2 se nachází ve městě Villafranca v Toskánsku.

Renovace proběhla s důrazem na detaily a vila si stále tradiční charakter s autentickými prvky. Nemovitost je přístupná po soukromé příjezdové cestě a má plně oplocenou zahradu. Přízemí tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, pracovna, hala, jídelna s krbem, kuchyň a koupelna. V horních dvou patrech jsou 4 ložnice, 3 koupelny a podkrovní prostor. Ve spodním podlaží se nachází taverna s kuchyňským koutem a chodba, která je v současnosti využívaná jako prádelna.

Kolem domu na pozemku o velikosti 2500 m2 se nachází krásná udržovaná zahrada, pergola a přístavek s letní kuchyní s posezením. K dispozici je také bazén o velikosti 24 m2, garáž a parkovací místo. Nemovitost má monitorovací systém, na zahradě je automatický závlahový systém. V docházkové vzdálenosti je většina obchodů a občanské vybavenosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247