Zpět na výpis

Vila po renovaci se zahradou a bazénem ve Villafranca v Toskánsku

4 1
ID: IT1075

Krásná vila po renovaci se zahradou, bazénem, garáží a dalším parkovacím místem na klidném místě v soukromí a přitom v docházkové vzdálenosti od občanské vybavenosti…

Čtěte více

19 188 000 Kč

800 000 €

700 445 £

857 373 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Třípodlažní vila po renovaci po renovaci o rozloze 450 m2 se nachází ve městě Villafranca v Toskánsku.

Renovace proběhla s důrazem na detaily a vila si stále tradiční charakter s autentickými prvky. Nemovitost je přístupná po soukromé příjezdové cestě a má plně oplocenou zahradu. Přízemí tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, pracovna, hala, jídelna s krbem, kuchyň a koupelna. V horních dvou patrech jsou 4 ložnice, 3 koupelny a podkrovní prostor. Ve spodním podlaží se nachází taverna s kuchyňským koutem a chodba, která je v současnosti využívaná jako prádelna.

Kolem domu na pozemku o velikosti 2500 m2 se nachází krásná udržovaná zahrada, pergola a přístavek s letní kuchyní s posezením. K dispozici je také bazén o velikosti 24 m2, garáž a parkovací místo. Nemovitost má monitorovací systém, na zahradě je automatický závlahový systém. V docházkové vzdálenosti je většina obchodů a občanské vybavenosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247