Zpět na výpis

Art Nouveau vila s výhledem na moře v Riparbelle

7 1 ano
ID: IT1275

Úžasná zachovalá vila s bazénem, dependance, olivovým sadem a panoramatickým výhledem jen 20 minut jízdy pláže a 45 minut od letiště v Pise. Ideální též na provoz pronájmů díky praktické dispozici...

Čtěte více

45 477 000 Kč

1 800 000 €

1 540 758 £

1 918 294 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato krásná a výborně zachovalá Art Nouveau vila pochází z 19.století a vypíná se ve vyvýšené poloze s neskutečným výhledem na moře a ostrovy Elba a Capraia v oblasti Riparbella na Etruském pobřeží v Toskánsku. Nejbližší pláže najdete v blízké Cecině asi 20min jízdy autem a letiště v Pise je vzdáleno asi 45min jízdy autem. Vila je zasazena v piniovém lesíku a zahradě o celkové rozloze 18000m2, ve které je také umístěn velký bazén. Vila o výměře asi 513m2 se rozkládá na třech podlažích. Přízemí zaujímá působivý obývací pokoj se stropem s původními freskami a impozantním krbem. Z pokoje je východ na verandu se sloupovím. Dále na podlaží najdete studovnu a salón s TV, koupelnu, prostornou jídelnu a stylovou a plně vybavenou kuchyni s krbem a další koupelnu. Schodiště z Carrara mramoru vede do prvního patra. K dispozici je také velmi zajímavý výtah. Tomuto podlaží dominuje velká chodba, ze které je přístup do čtyř ložnic, každá s freskami na stropě a vlastní koupelnou. Je zde také jedna velká terasa na zadní straně nemovitosti ideální pro opalování a jedna menší terasa s výhledem na moře. V druhém podkrovním patře jsou pak další 4 místnosti využité jako další ložnice a 3 koupelny. K nemovitosti dále patří dependance o výměře 86m2, ve které byl vytvořen apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami. Vila má elektronicky ovládanou bránu, ke které vede cesta lemovaná stromy. Součástí pozemku je také olivový háj o rozloze asi 1 hektaru.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528