Zpět na výpis

Vila na pobřeží v Castiglioncello

7 ano 50m
ID: IT0910

Luxusní vila s výhledem na moře se nachází v Castiglioncello, jen kousek od krásného města Livorno.

Čtěte více

73 965 000 Kč

3 000 000 €

2 617 859 £

2 965 242 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila se zahradou a přístupem k moři se nachází v nádherném městě Castiglioncello, nedaleko Livorna. Poloha této nemovitosti je naprosto exkluzivní. Jedná se totiž o vilu s výhledem na moře a na pláž je to opravdu jen pár metrů. Vila má plochu 750 m2 a skládá se ze tří podlaží. Zahrada má celkovou rozlohu nádherných 5 259 m2. Jak exteriér, tak i interiér vily má velmi elegantní nádech. Celkem se ve vile nachází 7 prostorných pokojů a 8 koupelen, což dělá z této vily ideální rezidenci pro velké rodiny.

Nádherná hala s knihovnou a barovým koutem je idálním prostředím k odpočinku. Tento luxus je doplněn impozantním výhledem na moře, které lze rovněž vidět z terasy ve druhém patře.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247