Zpět na výpis

Vila na ostrově Čiovo s okouzlujícím výhledem na moře

6 ano 200m
ID: CH0108

Krásná vila ve Slatine na ostrově Čiovo stojící poslední v řadě a poskytující tak soukromí. Ideální pro pronájem díky blízkosti pláže i centra městečka.

Čtěte více

19 780 000 Kč

800 000 €

689 583 £

845 588 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná samostatně stojící vila ve Slatine na ostrově Čiovo, leží pouhých 150 m od moře a nabízí kouzelný výhled.

Dům se nachází v klidné oblasti a díky kaskádovitému terénu je výhled ze všech pater. V přízemí se nachází dvě ložnice, koupelna a kuchyně. Tato část má vlastní vchod. V patře najdeme velký obývací pokoj, kuchyň, ložnici s koupelnou a schodiště, které vede do galerie, kde jsou další 3 ložnice a koupelna. V přízemí se nachází velká terasa se 3 parkovacími místy a výhledem na moře. První patro má také velikou venkovní terasu s kamennou lavičkou.

Vedle nemovitosti se nachází ještě jeden objekt o velikosti 21 m2, který současní majitelé používají pro bydlení, když vilu pronajímají. Vila je ve velmi dobrém stavu a může být využita jako rodinný dům nebo se skvěle hodí na pronájem jako je to v současné době. Nejbližší pláž je vzdálena 200 m od domu, centrum města je 700 m daleko.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247