Zpět na výpis

Venkovský statek 5km od moře u Scarlina

9 1 5 000m
ID: IT1118

Velký statek s 5 apartmány v klidné oblasti v regionu Maremma v jižním Toskánsku

Čtěte více

37 095 000 Kč

1 500 000 €

1 278 565 £

1 626 474 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na samotě pod malebným toskánským městečkem Scarlino v půvabné oblasti Maremma nabízíme k prodeji tento velký statek s 5 apartmány, bazénem, ahradou a pozemkem s olivami a ovocnými stromy. Nemovitost je výhodně položena pro ty, kteří si chtějí užit jak toskánský venkov a přírodu, tak krásné písečné pláže - nachází se totiž pouze 5km od střediska Puntone a blízko Marina di Scarlino. Piombino, odkud vyplouvají trajekty na ostrov Elba je vzdálenou pouhých 40min jízdy.

Tento statek byl původně postaven jako konírna a dodnes zde najdete několik autentických prvků z této doby. Během 2 rekonstrukcí zde postupně vzniklo 5 apartmánů s 1 až 3 ložnicemi, které jsou aktuálně využívány k turistickému pronájmu. Nemovitost díky své poloze blízko moře a výhledům na krásné středověké město Scarlino velký potenciál, buď na pronájem hostům nebo jako velké venkovské sídlo pro početnou rodinu. Nemovitost je v dobrém stavu, ale prospěla by jí vnitřní rekonstrukce. Dům je obklopen velkou zahradou, které dominuje příjemný bazén s relaxační zónou s výhledem na Scarlino. V zahradě roste nespočet ovocných stromů včetně fíků, jablek, meruněk, švestek, slív a dalších. Součástí pozemku je také olivový háj.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528