Zpět na výpis

Venkovský dům ponořený v toskánské krajině 1km od Volterry

4
ID: IT1319

Dům v úžasné poloze hned u Volterry. Nemovitost před rekonstrukcí s velkým potenciálem

Čtěte více

13 678 200 Kč

540 000 €

461 307 £

575 149 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na krásném místě mezi vinicemi a olivovými sady jen 1km od centra krásného historického města Volterra nabízíme k prodeji samostatný venkovský dům. K nemovitosti vede od Volterry malebná nezpevněná venkovská silnice o délce asi 700 metrů. Dům se rozkládá na dvou podlažích o celkové výměře asi 250m2. Přízemí zaujímá obývací pokoj s působivým krbem, na který navazuj jídelna a kuchyně a veranda. Dále je zde umístěna koupelna, předsíň, spíže a technická místnost. Vnitřním schodištěm se dostaneme do prvního patra, které sestává z manželské ložnice a dalších 3 ložnic, koupelny a spíže. Dům stojí na pozemku o rozloze asi 25 000 m2, na kterém se mimojiné nachází také olivový háj a ovocné stromy. Nemovitost má plně funkční infrastrukturu a je ve stavu před rekonstrukcí s velkým potenciálem a možností vlastní realizace co se týče stylu a vybavení. V blízkosti domu se nachází další budova patřící synovi prodávajícího a v případě zájmu je zde možnost koupit oba domy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528