Zpět na výpis

Velmi pěkný toskánský venkovský dům v Lucardu

6
ID: IT1097

Krásné toskánské sídlo obklopené velkým pozemkem s olivovníky se nachází na velmi klidném místě, ale přesto v dojezdové vzdálenosti od všech zajímavostí.

Čtěte více

36 735 950 Kč

1 490 000 €

1 300 204 £

1 472 737 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásné typické toskánské venkovské sídlo se nachází na klidném, ne však izolovaném místě, obklopené téměř 2 hektary pozemku, na kterém rostou také olivovníky.

Dům o rozloze 400 m2 se rozkládá na dvou podlažích, která jsou vzájemně propojena elegantním schodištěm. Nemovitost má celkem 12 pokojů, z toho 6 ložnic, 2 šatny a 4 koupelny. Dům je velmi světlý díky velkým oknům. Důraz je kladen na detaily jako jsou staré střešní trámy nebo terakotové cihly. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem, kuchyně s jídelnou, komora a ložnice s koupelnou. Schody vás zavedou do velké místnosti, která může sloužit jako další obývací pokoj nebo ložnice. Dále v první patře najdeme 5 ložnic a 3 koupelny, z nichž jedna je přímo v ložnici.

Dům je klimatizován, má solární panely pro ohřev teplé vody, každý pokoj má síť proti hmyzu. Na zahradě je nádrž pro uchovávání dešťové vody. Je zde možnost vybudovat bazén, projekt je již připravený.

Dům leží 7 km od Montespertoli, 11 km od Certalda, 22 km od San Gimignana, zhruba 50 min autem leží Siena, cca 40 min je vzdálena Florencie a tamní letiště, letiště v Pise je hodinu jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247