Zpět na výpis

Velký venkovský statek s olivovým hájem ve Specchii

8 1
ID: IT1221

Elegantní agriturismo u městečka Specchia ideální k pořádání svateb a svátečních událostí

Čtěte více

18 671 250 Kč

750 000 €

633 783 £

803 964 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Toto klasické apulijské agriturismo se nachází v klidné poloze asi 2km od městečka Specchia mezi jónským a jaderským mořem. Na pláž je možné dojet za asi 15 minut jízdy autem. Specchia je malebné městečko, které díky svému historckému dědictví a přirozené kráse bylo zahrnuto na seznam nejpůvabnějších italských vesnic (I borghi più belli d'Italia). Statek je aktuálně využíván jako ubytovací struktura a konají se zde svatby a slavnostní události. Dům o výměře asi 550m2 se skládá z 8 elegantních pokojů s vlastní koupelnou, jídelny a profesionální kuchyně. Je postaven v tradičním apulisjkém stylu, kde dominuje bílá barva, působivé klenby a kamenné detaily. K nemovitosti patří olivový háj o rozloze asi 2.8 hektarů a příjemná zahrada s bazénem (který je ve výstavbě) plus parkoviště.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528