Zpět na výpis

Velká vila s dependance ve Fauglii

7 1
ID: IT1062

Malebná rezidence ve Fauglii ve výhodné panoramatické poloze jen 30min od letiště a od pláže…

Čtěte více

29 874 000 Kč

1 200 000 €

1 014 053 £

1 286 342 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Perfektně udržovaná rozložitá vila s dependance, bazénem a panoramatickým výhledem v oblasti Fauglia jen 30min od letiště v Pise a 30min od krásných pláží.

POLOHA:Nemovitost se nachází v oblasti Fauglia ve středním Toskánsku. Za pouhých 30min se dostanete na letiště v Pise a za stejnou dobu také dojedete na písčité nebo oblázkové pláže toskánského pobřeží. V blízkosti se také nachází termální lázně Casciana Terme s léčivými prameny a nabídkou mnohých procedur.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je hlavní rezidencí majitelů a vyniká perfektní stavem a útulností. Dům je umístěn uprostřed travnatého pozemku o rozloze asi 5 hektarů, takže je zde absolutní klid a soukromí. Panoramatická poloha na kopečku také umožňuje příjemné výhledy do okolní krajiny. Hlavní budova se rozkládá na 3 podlažích a celkově zde najdete 6 světlých ložnic a 4 velké koupelny. Hlavní část přízemí zaujímá velký obývací pokoj s krbem a dobovými klenbami. Dům je výhodně rozdělitelný na dvě části, které jsou ale propojené vnitřními dveřmi. V dependance pak najdete v přízemí velkou garáž/dílnu a v prvním patře zcela autonomní plně vybavený apartmán s obývacím pokojem, kuchyňkou, ložnicí a koupelnou. K dispozici jsou 2 studny a fotovoltaické panely. V zahradě je umístěn bazén s relaxační zónou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528