Zpět na výpis

Velká vila s dependance ve Fauglii

7 1
ID: IT1062

Malebná rezidence ve Fauglii ve výhodné panoramatické poloze jen 30min od letiště a od pláže…

Čtěte více

29 670 000 Kč

1 200 000 €

1 034 375 £

1 268 382 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Perfektně udržovaná rozložitá vila s dependance, bazénem a panoramatickým výhledem v oblasti Fauglia jen 30min od letiště v Pise a 30min od krásných pláží.

POLOHA:Nemovitost se nachází v oblasti Fauglia ve středním Toskánsku. Za pouhých 30min se dostanete na letiště v Pise a za stejnou dobu také dojedete na písčité nebo oblázkové pláže toskánského pobřeží. V blízkosti se také nachází termální lázně Casciana Terme s léčivými prameny a nabídkou mnohých procedur.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je hlavní rezidencí majitelů a vyniká perfektní stavem a útulností. Dům je umístěn uprostřed travnatého pozemku o rozloze asi 5 hektarů, takže je zde absolutní klid a soukromí. Panoramatická poloha na kopečku také umožňuje příjemné výhledy do okolní krajiny. Hlavní budova se rozkládá na 3 podlažích a celkově zde najdete 6 světlých ložnic a 4 velké koupelny. Hlavní část přízemí zaujímá velký obývací pokoj s krbem a dobovými klenbami. Dům je výhodně rozdělitelný na dvě části, které jsou ale propojené vnitřními dveřmi. V dependance pak najdete v přízemí velkou garáž/dílnu a v prvním patře zcela autonomní plně vybavený apartmán s obývacím pokojem, kuchyňkou, ložnicí a koupelnou. K dispozici jsou 2 studny a fotovoltaické panely. V zahradě je umístěn bazén s relaxační zónou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528