Zpět na výpis

Velká masserie v oblasti Gagliano del Capo

9 1 5 000m
ID: IT1216

Krásná masserie v apulijském stylu jen pár kilometrů od moře a barokního města Lecce. Možnost turistického pronájmu se zajímavým výnosem

Čtěte více

11 863 200 Kč

480 000 €

412 031 £

521 574 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen 10min jízdy autem od pobřeží Jaderského moře v krásném historickém městečku San Dana v obci Gagliano del Capo nabízíme kouzelnou vilu v typickém apulijském stylu po kompletní rekonstrukci se zahradou a bazénem.

Tato masserie se nachází v ideální poloze nedaleko krásných pláží a v blízkosti hlavních turistických cílů Apulie včetně barokního města Lecce (60km), přístavu Gallipoli (42km) a kamenných útesů v Castru (20km). Nejbližší letiště je v Brindisi (100km).

Tato rozlehlá nemovitost prošla v roce 2015 šetrnou rekonstrukcí a nachází se ve výborném stavu se zachováním typických prvků a barev apulijské architektury. Vila je zasazena v středomořské zahradě o rozloze 1734m2, uprostřed které se rozprostírá velký bazén a relaxační zóna s lehátky. Celý komplex se skládá ze 7 samostatných apartmánů s jednou nebo dvěma ložnicemi, takže je ideální buď pro početnou rodinu nebo na pronájem. Celkově zde najdeme 9 ložnic a s využitím rozkládacích sofa je možné zde ubytovat až 29 osob. K domu dále patří technická místnost a prádelna. Nemovitost je vybavena solárními panely k ohřevu vody. a každá jednotka má vlastní klimatizaci a radiátory, takže je zde velmi příjemné i pobývání v zimě. Dům je obklopen příjemnou zahradou s ovocnými stromy a olivovníky. Elegantní bazén o výměře 15x5x1.70m s kamennými schůdky a mozaikovým dnem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528