Zpět na výpis

Úžasná farma s výhledem v Toskánsku

5 ano 16 700m
ID: IT0915

Statek s olivovými háji, ovocnými sady a lesy, s výhledem na údolí Castelnuovo Magra se nachází jen 20 minut jízdy od krásného Ligurského pobřeží.

Čtěte více

18 491 250 Kč

750 000 €

654 465 £

741 311 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorný statek se nachází ve výborné lokalitě a oblasti s výhledem na celé údolí až k pobřeží Ligurského moře. Tento statek je obklopen půdou o rozloze přes 11 hektarů, z toho téměř 4 hektary jsou olivové háje a sady. Nemovitost má celkovou rozlohu 440 m2 a je v současné době rozdělena na dvě jednotky, zahrnuje také stodolu, cihlovou pec a garáž. Celá nemovitost je v dobrém strukturálním stavu, ale potřebuje renovaci.

Statek má výbornou lokalitu, jen cca 15 minut po výjezdu od klidné silnice se nachází dálnice a 20 minut jízdy je to od moře. Okolo statku jsou olivové háje a v blízkosti rovněž typické italské vesničky na hranici mezi Ligurií a Toskánskem. K nemovitosti je přístup po soukromé příjezdové cestě, na níž se napojíte jen pár kroků od vesnice, kde se nachází základní služby. Pozemek celé nemovitosti je velmi velký, slunný a kromě zahrad a olivových hájů nabízí rovněž ovocné sady a lesy. Celou atraktivitu statku podtrhuje panoramatický výhled nad údolím Castelnuovo Magra až k moři Bocca di Magra, Protovenere a Marina di Carrara.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247