Zpět na výpis

Útulný apartmán u Arabby v Dolomiti Superski

2
ID: IT1354

Podkrovní apartmán v Arabbě v Dolomiti Superski

Čtěte více

9 151 950 Kč

370 000 €

315 204 £

401 489 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na klidném, panoramatickém místě 6km od lyžařského střediska Arabba v srdci areálu Dolomiti Superski nabízíme ke koupi tento příjemný a útulný podkrovní apartmán v perfektním stavu o výměře asi 100m2. Apartmán je součástí vkusně zrekonstruovaného chaletu z modřínového dřeva a doslova dýchá pravou alpskou atmosférou. Apartmán se skládá ze vstupního schodiště, na začátku kterého se nachází praktická šatna. Dále zde najdeme obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou pro společné chvíle, jednu větší manželskou ložnici a druhou menší ložnici se sníženým stropem. Byt doplňuje vybavená koupelna. Součástí nemovitosti je také venkovní parkovací stání a technická místnost s karmou

Arabba je jedním z hlavních center největšího evropského lyžařského areálu Dolomiti Superski a je výhodně umístěna v srdci této oblasti s přímým přístupem k více než 600km plně propojených sjezdovek táhnoucí se od oblíbeného údolí Val Gardena, po Alta Badii a údolí Val di Fassa. Celý areál Dolomiti Superski se může pochlubit více než 1200km upravených sjezdovek a pokrývá ho jednotný skipass. Známý je především dvojsměrný lyžařský okruh Sella Ronda okolo masivu Sella. Arabba je také hlavní bránou k lyžování na nejvyšší hoře Itálie, ledovci Marmolada a je z ní snadný dojezd do dalších středisek Dolomiti Superski včetně exkluzivního historického rezortu Cortina d'Ampezzo nebo údolí Val di Fiemme. Do Arabby se z Prahy a Brna dostanete za cca 8h jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528