Zpět na výpis

Usedlost v panoramatické poloze s výhledem na moře, Casale Marittimo

4 1 ano
ID: IT1229

Nádherná prostorná usedlost s bazénem a výhledem nedaleko tradičního toskánského historického městečka Casale Marittimo a jen pár kilometrů od moře...

Čtěte více

30 396 000 Kč

1 200 000 €

1 025 126 £

1 278 109 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nemovitost se nachází v nádherné krajině kolem tradičního půvabného městečka Casale Marittimo, pár kilometrů od moře a dalších krásných vesnic, jako je Bolgheri, Castagneto Carducci, Montescudaio a Volterra.

Jedná se o statek situovaný na vlastním pozemku o rozloze cca 2,4 ha, dále je zde přístavba o ploše cca 100 m2, garáž cca 25 m2 a bazén.

Statek o rozloze cca 300 m2 se rozkládá na dvou podlažích a je rozložen následovně: vchodem v přízemí se vstupuje do domu do otevřeného prostoru, kde je umístěna obytná část (ve které jsou krbová kamna) s kuchyní, na stejném patře je koupelna, dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a verandou; v patře jsou další 3 ložnice a 2 koupelny.

Dům je vybaven solárními a fotovoltaickými panely, kotlem na dřevo, který napájí krb, a podlahové vytápění. Na pozemku je také studna.

Přístavba o velikosti cca 100m2 se skládá z velkého obývacího prostoru s kuchyní, dvoulůžkového pokoje a koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247