Zpět na výpis

Usedlost po rekonstrukci v Toskánsku, Volterra

6 1
ID: IT1018

Zajímavý toskánský statek na prodej s bohatou zahradou a bazénem v srdci krásné italské přírody nedaleko atraktivních lokalit a občanské vybavenosti…

Čtěte více

13 524 800 Kč

535 000 €

450 301 £

584 705 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově zrekonstruovaný statek uprostřed krásné toskánské krajiny pouhých 5 minut od živého středověkého města Volterra.

V suterénu se nachází obývací pokoj, ložnice, koupelny a technická místnost. Venkovní prostory vybízí pro stolování pod širým nebem. V přízemí nalezneme obývací pokoj, kuchyň, jídelnu s krbem a vstupem na velkolepou terasu. Také dvě ložnice, každou s koupelnou. V prvním patře jsou další dvě ložnice a koupelna. Na okolním pozemku o velikosti cca 2480 m2 je bazén a relaxační zákoutí se zeleninovou zahradou. K moři se dostanete za 50 min autem, Florencie je vzdálena hodinu cesty, stejně jako letiště v Pise a Siena.

Dále dům nabízí parkoviště pro 5 aut, kurník a hospodářský dvůr, wifi, dvojitá okna se sítěmi proti hmyzu, klimatizaci, tepelné čerpadlo a podlahové vytápění.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247