Zpět na výpis

Usedlost po rekonstrukci v Toskánsku, Volterra

6 1
ID: IT1018

Zajímavý toskánský statek na prodej s bohatou zahradou a bazénem v srdci krásné italské přírody nedaleko atraktivních lokalit a občanské vybavenosti…

Čtěte více

13 193 100 Kč

535 000 €

477 526 £

516 061 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově zrekonstruovaný statek uprostřed krásné toskánské krajiny pouhých 5 minut od živého středověkého města Volterra.

V suterénu se nachází obývací pokoj, ložnice, koupelny a technická místnost. Venkovní prostory vybízí pro stolování pod širým nebem. V přízemí nalezneme obývací pokoj, kuchyň, jídelnu s krbem a vstupem na velkolepou terasu. Také dvě ložnice, každou s koupelnou. V prvním patře jsou další dvě ložnice a koupelna. Na okolním pozemku o velikosti cca 2480 m2 je bazén a relaxační zákoutí se zeleninovou zahradou. K moři se dostanete za 50 min autem, Florencie je vzdálena hodinu cesty, stejně jako letiště v Pise a Siena.

Dále dům nabízí parkoviště pro 5 aut, kurník a hospodářský dvůr, wifi, dvojitá okna se sítěmi proti hmyzu, klimatizaci, tepelné čerpadlo a podlahové vytápění.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247