Zpět na výpis

Unikátní vila v historickém centru Montepulciana

3
ID: IT1016

Unikátní vila se saunou v centru městečka v Toskánsku nabízí odpočinek uprostřed nádherné krajiny vyhledávané pro kvalitní víno a jedinečná panoramata…

Čtěte více

19 481 400 Kč

790 000 €

705 132 £

762 034 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V srdci historického centra toskánského městečka Montepulciano, leží unikátní 3-podlažní vila o rozloze cca 250 m2.

Budova má samostatný vchod a nachází se v jedné z nejkrásnějších ulic v Montepulcianu, pár kroků od náměstí Piazza Grande. Vila nedávno prošla rekonstrukcí a disponuje 3 ložnicemi, obývacím pokojem, pracovnou, prádelnou, jídelnou a verandou. Majitelé mohou využít také celkem 4 koupelny nebo saunu. Oblast Munepulciano je známou vinařskou oblastí a patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější destinace v Toskánsku. Městečko je nabízí překrásnou toskánskou krajinu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247