Zpět na výpis

Unikátní vila v historickém centru Montepulciana

3
ID: IT1016

Unikátní vila se saunou v centru městečka v Toskánsku nabízí odpočinek uprostřed nádherné krajiny vyhledávané pro kvalitní víno a jedinečná panoramata…

Čtěte více

20 010 700 Kč

790 000 €

674 874 £

841 422 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V srdci historického centra toskánského městečka Montepulciano, leží unikátní 3-podlažní vila o rozloze cca 250 m2.

Budova má samostatný vchod a nachází se v jedné z nejkrásnějších ulic v Montepulcianu, pár kroků od náměstí Piazza Grande. Vila nedávno prošla rekonstrukcí a disponuje 3 ložnicemi, obývacím pokojem, pracovnou, prádelnou, jídelnou a verandou. Majitelé mohou využít také celkem 4 koupelny nebo saunu. Oblast Munepulciano je známou vinařskou oblastí a patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější destinace v Toskánsku. Městečko je nabízí překrásnou toskánskou krajinu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247