Zpět na výpis

Typická toskánská farma v Suveretu

4 15 000m
ID: IT0650

Kompletně zrekonstruovaná historická farma v typicky toskánském stylu s oploceným parkem a zemědělskou produkcí v oblasti Maremma…

Čtěte více

20 961 000 Kč

850 000 €

758 687 £

819 910 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovanou historickou farmu v typickém toskánském stylu, která se nachází zhruba 2 km od malebného historického města Suvereto a pouhých 15 km od krásných pláží. Farma je obklopena velkým oploceným parkem a zemědělskou půdou. Nemovitost pochází z roku 1800 a byla zrekonstruována za použití kvalitních materiálů s citem a respektem k jejímu historickému původu. Užitná plocha nemovitosti činí 450 m2 a skládá se ze dvou samostatných bytů jeden byt e nachází v přízemí a druhý v prvním patře. Celkově zahrnují plochu 225 m2. Byt v přízemí se skládá z dvojitého obývacího pokoje o ploše 60 m2, 2 velkých ložnic, kuchyně, 2 koupelen, technické místnosti a velkého sklepa. Byt v prvním patře je přístupný z vnějšího schodiště a skládá se z velké kuchyně s kamenným krbem, obývacího pokoje, jídelny, 2 ložnic, 2 koupelen, 2 úložných prostor a prádelny. Při pečlivé rekonstrukci zůstaly zachovány stropy s dřevěnými trámy a odhalenými cihlami. Budova je obklopena oploceným parkem o rozloze 8 000 m2 se vstupním nádvořím, více než 200 okrasnými stromy a starou studnou. V parku se nachází kamenná přístavba o rozloze 80 m2, která je rozdělena do čtyř místností používaných jako sklepy a garáže. S parkem hraničí zemědělská půda o rozloze 7 000 m2 s 200 olivovníky a 150 třešněmi - obojí v ekologické produkci. V blízkém okolí se nachází město Suvereto (2 km), město Campiglia Marittima a Venturina Terme (7 km), město San Vincenzo s novým přístavem ( 18 km), nebo Piombino odkud odjíždějí trajekty na ostrov Elba (25 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247