Zpět na výpis

Toskánský statek u San Gimignana s možností provozu B&B

7 1
ID: IT0977

Půvabný statek s možností provozu B&B uprostřed typické toskánské krajiny..

Čtěte více

25 012 350 Kč

990 000 €

847 417 £

1 055 062 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Malebný statek v typickém toskánském stylu se zahradou a bazénem v kouzelné přírodě nedaleko středověkého města San Gimignano v srdci Toskánska.

LOKALITA: Dům je umístěn v srdci Toskánska a je tedy ideálním místem pro objevování tohoto krásného regionu. San Gimignano je vzdáleno 3km, Siena 30km a Florencie 40km. Nejbližší pláž je vzdálena asi 75km stejně tak jako letiště v Pise zatímco letiště ve Florencii jen 40km.

POPIS NEMOVITOSTI: Statek se nachází na klidném nerušeném místě obklopen vinicemi a lesíky. Nemovitost je součástí středověké osady. Je obklopen soukromou zahradou o rozloze asi 1600m2, které dominuje velký bazén s relaxační zónou. Dům byl šetrně zrenovován tak, aby byly zachovány prvky tradiční toskánské architektury. Interiér je rozložen na dvou patrech a celkově zde najdete 7 ložnic a 6 koupelen. Aktuálně dům slouží jako penzion pro turisty. Nemovitost je v perfektním stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247