Zpět na výpis

Toskánský statek u San Gimignana s možností provozu B&B

7 1
ID: IT0977

Půvabný statek s možností provozu B&B uprostřed typické toskánské krajiny..

Čtěte více

24 477 750 Kč

990 000 €

853 359 £

1 046 415 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Malebný statek v typickém toskánském stylu se zahradou a bazénem v kouzelné přírodě nedaleko středověkého města San Gimignano v srdci Toskánska.

LOKALITA: Dům je umístěn v srdci Toskánska a je tedy ideálním místem pro objevování tohoto krásného regionu. San Gimignano je vzdáleno 3km, Siena 30km a Florencie 40km. Nejbližší pláž je vzdálena asi 75km stejně tak jako letiště v Pise zatímco letiště ve Florencii jen 40km.

POPIS NEMOVITOSTI: Statek se nachází na klidném nerušeném místě obklopen vinicemi a lesíky. Nemovitost je součástí středověké osady. Je obklopen soukromou zahradou o rozloze asi 1600m2, které dominuje velký bazén s relaxační zónou. Dům byl šetrně zrenovován tak, aby byly zachovány prvky tradiční toskánské architektury. Interiér je rozložen na dvou patrech a celkově zde najdete 7 ložnic a 6 koupelen. Aktuálně dům slouží jako penzion pro turisty. Nemovitost je v perfektním stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247