Zpět na výpis

Toskánský statek u golfového hřiště v Castelfalfi

4 1
ID: IT0950

Idylický dům v perfektním stavu nedaleko golfu v kondominiu se správcem

Čtěte více

28 439 500 Kč

1 150 000 €

980 233 £

1 246 964 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úchvatný toskánský statek s interiéry v luxusním minimalistickém stylu, nacházející se v bezprostřední blízkosti známého golfového hřiště Castelfalfi. Nemovitost je součástí soukromého kondominia se správcem, společným bazénem a olivovým hájem. Díky velkému pozemku nemovitost nabízí absolutní soukromí a klid. Ideální volba pro milovníky klidného toskánského životního stylu uprostřed krásné přírody.

POLOHA: Dům je umístěn na nádherném panoramatickém místě 3km od městečka Castelfalfi s výhledem do úžasné typicky toskánské krajiny a golfové hřiště. Větší město Montaione s veškerou občanskou vybaveností je vzdáleno 10km, toskánská perla San Gimignano je 19km, Siena 60km, Florencie 65km a mezinárodní letiště v Pise s pravidelnými lety do Prahy jen 53km jízdy. K písečným toskánským plážím dojedete za necelou hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Statek byl pečlivě zrekonstruován v roce 2008 a nachází se v perfektním stavu. Disponuje celkovou výměrou 220m2 plus velké lodžie, ideální pro venkovní stravování a zábavu. V přízemí o výměře 110m2 najdete vzdušný a prostorný obávací pokoj, jemuž dominuje typický toskánský krb, moderní elegantní kuchyně a jídelna. Podlaží dále doplňuje praktická prádelna a koupelna. První patro je přístupné jednak vnitřním, ale také vnějším schodištěm a je tvořeno 4 ložnicemi, z nichž dvě mají vlastní koupelnu, dále třetí ložnicí a chodbou. Při renovaci tohoto nádherného domu nebyl zanedbán ani nejmenší detail a nic nebylo ponecháno náhodě - všechny pokoje proto poskytují maximální pohodlí a funkčnost. Nemovitost obklopuje soukromá zahrada o rozloze asi 4000m2. S koupí domu se nový majitel také stane vlastníkem 3/18 společného majetku, které zahrnuje bazén 13.8x6m (vzdálený necelých 500m od domu), malé venkovské budovy, asi 55 hektarů zemědělské půdy a olivového háje, který produkuje vysoce kvalitní panenský olivový olej. Ten je vždy po vylisování rozdělen spoluvlastníkům - roční průměr, který připadá tomuto statku je asi 250kg oleje.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247