Zpět na výpis

Toskánský statek s vlastním vinohradem a olivovým hájem, Montecarlo

20 1
ID: IT0409

Luxusní rustikální statek s vlastní vinící a olivovým hájem se nachází v malebné severní části Toskánska nedaleko Luccy na kliném místě u obce Montecarlo...

Čtěte více

42 041 000 Kč

1 700 000 €

1 449 040 £

1 843 338 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorný statek po kompletní rekonstrukci se nachází ve velmi pěkné kopcovité krajině mezi vinicemi a olivovým hájem v Montecarlu v provincii Lucca. Do Luccy se dostanete během cca 25 minut autem, na mezinárodní letiště v Pise zase během 40 minut. Nemovitost o ploše 800 m² (včetně hospodářského stavení a dalších prostor) s pozemkem o ploše 62 000 m². Nemovitost je rozdělena na hlavní obytnou část, dvoupatrovou přístavbu určenou pro degustace, další přístavby včetně vinného sklepa a skladovacích prostor. K dispozici je celkem 20 místností rozdělených do apartmánů, které se užívají na turistický pronájem. Součástí je i restaurace, kde se pořádají večírky a svatby. Na pozemku je také velký bazén, olivový háj s 800 olivovníky a rozsáhlé vinice o rozloze asi 58 000 m². Vína z této vinice mají hodnocení D.O.C. (Denominazione di Origine Controllata), což je  2. nejvyšší stupeň hodnocení italských vín. Statek se prodává včetně veškerého vybavení a to se týká nejen nábytku, ale i strojů, zemědělské techniky, sudů a dalšího. Skvělá příležitost nejen pro podnikání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247