Zpět na výpis

Toskánský statek s vlastním vinohradem a olivovým hájem, Montecarlo

20 1
ID: IT0409

Luxusní rustikální statek s vlastní vinící a olivovým hájem se nachází v malebné severní části Toskánska nedaleko Luccy na kliném místě u obce Montecarlo...

Čtěte více

42 032 500 Kč

1 700 000 €

1 465 364 £

1 796 875 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi prostorný statek po kompletní rekonstrukci se nachází ve velmi pěkné kopcovité krajině mezi vinicemi a olivovým hájem v Montecarlu v provincii Lucca. Do Luccy se dostanete během cca 25 minut autem, na mezinárodní letiště v Pise zase během 40 minut. Nemovitost o ploše 800 m² (včetně hospodářského stavení a dalších prostor) s pozemkem o ploše 62 000 m². Nemovitost je rozdělena na hlavní obytnou část, dvoupatrovou přístavbu určenou pro degustace, další přístavby včetně vinného sklepa a skladovacích prostor. K dispozici je celkem 20 místností rozdělených do apartmánů, které se užívají na turistický pronájem. Součástí je i restaurace, kde se pořádají večírky a svatby. Na pozemku je také velký bazén, olivový háj s 800 olivovníky a rozsáhlé vinice o rozloze asi 58 000 m². Vína z této vinice mají hodnocení D.O.C. (Denominazione di Origine Controllata), což je  2. nejvyšší stupeň hodnocení italských vín. Statek se prodává včetně veškerého vybavení a to se týká nejen nábytku, ale i strojů, zemědělské techniky, sudů a dalšího. Skvělá příležitost nejen pro podnikání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247