Zpět na výpis

Toskánský statek s velkým pozemkem, Guardistallo

6
ID: IT1045

Nádherný toskánský statek v panoramatické poloze, jen pár minut jízdy autem od půvabných městeček jako je Guardistallo nebo Casale Marittimo a od moře...

Čtěte více

23 488 750 Kč

950 000 €

818 880 £

1 004 136 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento toskánský statek obklopen zelení se nachází v panoramatické poloze s výhledem na moře necelé 2 km od Guardistalla. Další městečko Casale Marittimo je dostupné během pár minut, k moři (Marina di Bibbona) se autem dostanete za 10 minut. Veškeré služby a vybavení jsou k dispozici v okolních obcích a dostupné autem během pár minut. Letiště v Pise je 65 km od nemovitosti.

Statek má plochu 220 m2 a skládá se v přízemí z jídelny, obývacího pokoje, kuchyně, komory, ložnice a koupelny; v prvním patře jsou 4 ložnice, chodba a 2 koupelny.

Na pozemku se nachází malá, nedávno postavená přístavba pro hosty o velikosti 45 m2. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelny, terasy s grilem.

Na pozemku je tenisový kurt a menší hřiště na fotbal (potřebuje rekonstrukci). U hřiště je malá místnost sloužící jako šatna, dále jsou zde 2 WC a sprcha. K dispozici je také malá přístavba umístěná ve dvoře hlavní budovy a sloužící jako kůlna na nářadí. Pozemek (43 300 m2) je porostlý olivovníky (s možností produkce vlastního oleje), cypřiši, ovocnými stromy a lesy. Část pozemku tvoří neobdělávaná orná půda. K nemovitosti vede cca 400 metrů dlouhá nezpevněná cesta. K dispozici je studna, jinak je nemovitost napojena na akvadukt.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247