Zpět na výpis

Toskánská vila s bazénem v oblasti Bolgheri

5 1
ID: IT0649

Elegantní toskánská vila s bazénem na prodej

Čtěte více

22 120 020 Kč

897 000 €

800 638 £

865 246 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pohledná vila výhodně zasazená mezi olivovými háji a vinicemi v bezprostřední blízkosti vinařské oblasti Bolgheri a půvabeného městečka Castagnetto Carducci (5km). Vila se nachází pouze 14km od krásných toskánských pláží, 43km od Piombina, odkud je spojení trajektem na mnohé toskánské ostrovy, 30km od Venturina Terme se slavnými lázněmi a dalších toskánských atrakcí. Letiště v Pise je vzdáleno 85km. K nemovitosti se dostanete po 300m dlouhé nevydlážděné cestě. Vila je obklopena pěknou udržovanou zahradou s bazánem a 200 olivovníky. Celková velikost pozemku je 2.9 hektaru. Dům má užitnou plochu 225m2 a skládá se z 2 částí: hlavní budovy a naprosto samostatného částečně renovovaného bytu o rozloze 50m2. V hlavní budově se nachází v přízemí velký obývací pokoj s kuchyní, spíž, ložnice a koupelna a v prvním patře potom 3 další ložnice a 2 koupelny. Nemovitost byla s velkým vkusem renovována před 5 lety a představuje se ve velmi elegantním stylu - v hlavních pokojích je stará dlažba a v ložnicích parkety a v celé nemovitosti Vás překvapí různé dobové prvky. Vila je dále vybavena ekologickými prvky, včetně solární enegie a fotovoltaiky.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247