Zpět na výpis

Toskánská usedlost s parkem nedaleko moře, Rosignano Marittimo

4 15 000m
ID: IT0655

Zrenovovaný prostorný statek v Toskánsku s pozemkem a širokými možnostmi využití nedaleko moře v Rosignano Marittimo…

Čtěte více

24 498 000 Kč

900 000 €

816 029 £

1 066 940 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji zrenovovaný prostorný a světlý statek s parkem, obklopený zelenými kopci v Rosignano Marittimo, které leží kousek od moře a letoviska Castiglioncello. K nemovitosti vede 1 km dlouhá nezpevněná cesta obklopená vzrostlými cypřiši. Dům je obklopený oplocenou zahradou a rozkládá se na dvou podlažích. Jeho užitná plocha činí 430 m2 a skládá se z velkého dvojitého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, dalšího obývacího pokoje s krbem, velké haly s kanceláří, skladem a koupelnou / prádelnou, velkého víceúčelového pokoje, komory a technické místnosti v přízemí. Do prvního patra vede originální staré vnitřní schodiště a najdete zde velký obývací pokoj s krbem, který funguje jako vstup do spací části domu, 4 ložnice, 2 koupelny, předsíň a velkou komoru. K nemovitosti náleží celkem 6 390 m2 pozemku, na kterém najdeme oplocenou zahradu se se 150 rostlinami složenými z oliv a cypřišů a dostatkem prostoru pro relaxaci a posezení. Statek je ve výborném stavu, byl renovovaný v roce 2000 a je dobře udržovaný s dosud neporušenými architektonickými prvky a typicky toskánskými materiály jako jsou terakotové podlahy, stropy ze dřeva zachovalé krásné schodiště a mnoho dalšího. Objekt je vybaven elektřinou, studnou, plynovým topením LPG se dvěma kotli a dvěma sběrnými nádržemi na dešťovou vodu. Tato nemovitost je ideální jako prestižní rezidence, nebo investice s možností turistického pronájmu s vynikajícím potenciálem. Poloha domu je velmi atraktivní: Letiště v Pise je vzdáleno jen 39 km, Florencie 94 km, Baratský záliv s krásnými plážemi 62 km, Bolgheri s vyhlášenými vinicemi 35 km, 22 km Cecina a 15 km moře v Castiglioncellu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247