Zpět na výpis

Toskánská usedlost s pozemkem nedaleko moře, Rosignano Marittimo

4 15 000m
ID: IT0655

Zrenovovaný prostorný statek v Toskánsku s pozemkem a širokými možnostmi využití nedaleko moře v Rosignano Marittimo…

Čtěte více

22 405 500 Kč

900 000 €

760 540 £

964 756 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji zrenovovaný prostorný a světlý statek s parkem, obklopený zelenými kopci v Rosignano Marittimo, které leží kousek od moře a letoviska Castiglioncello. K nemovitosti vede 1 km dlouhá nezpevněná cesta obklopená vzrostlými cypřiši. Dům je obklopený oplocenou zahradou a rozkládá se na dvou podlažích. Jeho užitná plocha činí 430 m2 a skládá se z velkého dvojitého obývacího pokoje s krbem, kuchyně, dalšího obývacího pokoje s krbem, velké haly s kanceláří, skladem a koupelnou / prádelnou, velkého víceúčelového pokoje, komory a technické místnosti v přízemí. Do prvního patra vede originální staré vnitřní schodiště a najdete zde velký obývací pokoj s krbem, který funguje jako vstup do spací části domu, 4 ložnice, 2 koupelny, předsíň a velkou komoru. K nemovitosti náleží celkem 6 390 m2 pozemku, na kterém najdeme oplocenou zahradu se se 150 rostlinami složenými z oliv a cypřišů a dostatkem prostoru pro relaxaci a posezení. Statek je ve výborném stavu, byl renovovaný v roce 2000 a je dobře udržovaný s dosud neporušenými architektonickými prvky a typicky toskánskými materiály jako jsou terakotové podlahy, stropy ze dřeva zachovalé krásné schodiště a mnoho dalšího. Objekt je vybaven elektřinou, studnou, plynovým topením LPG se dvěma kotli a dvěma sběrnými nádržemi na dešťovou vodu. Tato nemovitost je ideální jako prestižní rezidence, nebo investice s možností turistického pronájmu s vynikajícím potenciálem. Poloha domu je velmi atraktivní: Letiště v Pise je vzdáleno jen 39 km, Florencie 94 km, Baratský záliv s krásnými plážemi 62 km, Bolgheri s vyhlášenými vinicemi 35 km, 22 km Cecina a 15 km moře v Castiglioncellu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247