Zpět na výpis

Super luxusní nová vila ve Forte dei Marmi

6 1 1 200m
ID: IT0963

Luxusní moderní nová vila na prodej bude postavena v prestižní lokalitě Forte dei Marmi, v přímořském letovisku vyhledávaném nejenom italskou smetánkou…

Čtěte více

93 955 000 Kč

3 800 000 €

3 275 519 £

4 016 544 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila ve výstavbě se nachází ve Forte dei Marmi, v prestižní a elegantní rezidenční čtvrti blízko Roma Imperiale a jen 1200 metrů od moře. Forte dei Marmi je luxusní a hlavně mezi celebritami a známými sportovci nebo podnikateli nejvyhledávanější letovisko na pobřeží Tyrhénského moře. Většina italských fotbalistů nebo průmyslníků zde má svoje přepychové sídlo a tráví zde pravidelně dovolenou. Město má také pěkné centrum s designovými obchody a luxusními restauracemi, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V oblasti "Roma Imperiale" naleznete stylové vily navržené slavnými italskými architekty jako Gio Ponti nebo Giovanni Michelucci.

Nádherná a velmi světlá vila, která bude předána na konci roku 2022, je situována mezi dalšími prestižními vilami, nicméně je jedinečná svým vzhledem a jižní orientací. Plocha vily bude cca 605 m2 a bude sestávat v přízemí z prostorné a vzdušné obývací části se vstupem na zahradu a k bazénu, dále zde bude jídelna s kuchyní, samostatné ložnice a koupelna. V prvním patře bude ložnice s šatnou a vlastní koupelnou, dále dvě dvoulůžkové ložnice (z nichž jedna bude mít také velkou šatnu a obě budou mít vlastní koupelnu). Z prvního patra ze všech tří ložnic bude přístup na velkou terasu s výhledem na bazén. K dispozici bude také taverna, kterou je možno upravit dle přání budoucího majitele, dále bude možnost zde mít turecké lázně, posilovnu, domácí kino nebo jinak řešenou relaxační zónu, prádelnu, technické a skladovací místnost. Plocha pozemku je cca 1537 m2.

Vila bude postavena zavedenou stavební firmou a bude vybavena špičkovou technikou (systémy, vzduchotechnika, větrání s rekuperací atd.) a bude dodána v podstatě na klíč včetně veškerého příslušenství potřebného pro dům, zahradu nebo bazén. Úpravy na přání klienta jsou možné.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247