Zpět na výpis

Stylová vilka s bazénem u Porto Cesareo

2 1 1 200m
ID: IT1305

Jen 1.2km od pláže v klidné rezidenční oblasti, elegantní a světlá vila se soukromým bazénem a patiem

Čtěte více

5 695 950 Kč

230 000 €

194 394 £

246 418 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Vilka se nachází v příjemné rezidenční oblasti Torre Lapillo nedaleko krásného přístavu Porto Cesareo v oblasti Salento v Apulii. Jen 1.2 km od vily se rozprostírají nádherné dlouhé písečné pláže známé jako italské Maledivy. Nízkonákladová údržba, energetická třída A, bez kondominiálních poplatků.

POPIS OBLASTI: Boncore a Torre Lapillo se nachází na jihozápadním pobřeží Apulie nedaleko krásného městečka Porto Cesareo. Jedná se o jednu z nejkrásnějších oblastí celé Apulie, kde najdete nekonečné písečné pláže s průzračnou mořskou hladinou a divoké písečné duny. V blízkosti je možné navštívit kouzelná místa jako například již zmíněný přístav Porto Cesareo, dále městečko Gallipoli nebo barokní perlu poloostrova, historické Lecce. V bezprostředním okolí se nachází pekárna (celoročně otevřená), 2 supermarkety, 2 restaurace, pizzerie a tabák.

POPIS PROJEKTU: Elegantní vilka na konci bloku má vnitřní výměru asi 75m2 a rozprostírá se na dvou podlažích. Přízemí je tvořeno kuchyní s jídelnou, obývacím pokojem a koupelnou se sprchou, v patře pak najdeme 2 ložnice, další koupelnu a balkón. Na dvoře byl vytvořen bazén a relaxační zóna. Vše je v perfektním stavu, nové a moderní. Dům má naprosté soukromí a elektrickou branku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528