Zpět na výpis

Stylová vila s fantastickým výhledem v půvabné oblasti Umbrie

7 1
ID: IT0580

Stylová a prostorná nemovitost v dosahu Říma i Toskánska s fantastickým výhledem, širokým počtem pokojů, obrovskou přístavbou a kreativními možnostmi rozšíření v Monte Castello di Vibio...

Čtěte více

36 593 000 Kč

1 480 000 €

1 275 729 £

1 564 338 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento ideální dům se nachází v Umbrii v blízkosti Říma i slunného Toskánska a v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Nemovitost je velmi elegantní, prostorná a plná světla. Díky své poloze na kopci nabízí fantastické výhledy do okolí. Navrch má i velký potenciál k přeměně přístavby na obytný prostor. Tato impozantní rezidence vyzařuje italské prvky tradičních usedlostí. Dům je po kompletní rekonstrukci a ve vynikajícím stavu. Velká okna a dveře ze všech stran poskytují dostatek přirozeného světla v místnostech. Prostory jsou celkově velmi velkorysé. Bazén je poněkud malý, ale dům je opravdu krásný a nabízí velké otevřené prostory, obrovskou přístavbu a krásnou polohu. Užitná plocha nemovitosti činí 400 m2. Přízemí poskytuje stín po celý rok a zároveň úkryt před horkými slunečními paprsky. Je to krásné místo k odpočinku a relaxaci. Nachází se zde prostorná kuchyň, jídelní kout s krbem, obývací pokoj, 1. ložnice / studio s vlastní koupelnou, 2. ložnice s koupelnou, 3. ložnice, koupelna a komora. V prvním patře se nachází hlavní ložnice a druhý obývací pokoj s přístupem na balkon a nádherným výhledem. Dále je zde 2. ložnice s koupelnou, 3. ložnice, koupelna a komora. Ve druhém patře se nachází studovna / obývací pokoj, 1 prostorná ložnice a velká koupelna. První patro má samostatný vchod a obě patra mají samostatné vytápěcí systémy. Proto je možné dům rozdělit na dvě samostatné jednotky. Součástí nemovitosti je i přístavba o rozloze 160 m2. Ta je v současné době využívána jako úložný prostor. Má vlastní klimatizační systém a je zde možnosti ji přestavět na další obytný prostor. Vedle přístavby se nachází velké sklepní prostory situované za domem. Uchovávají systémy vytápění a ohřevu teplé vody a nabízejí také velký úložný prostor. K dispozici jsou dvě samostatné elektrické brány. Hlavní příjezdová cesta je lemována rostlinami a končí na parkovišti s místem pro 4 vozidla. S využitím svažitého pozemku byl dům postaven poblíž vyššího konce. Zde se otevírá výhled na Etruské město Todi a Apeniny. Zahrada je zcela rovná a vybavená systémem zavlažování. Bazén se nachází v blízkosti kuchyně. Tato nemovitost leží těsně pod malebnou vesnicí nedaleko Monte Castello di Vibio, která bývá zmiňována jako jedna z "nejkrásnějších vesnic v Itálii" proslulá svými uměleckými, kulturními a gastronomickými tradicemi. Nejbližší mezinárodní letiště se nachází v Perugii (44 km), a v Římě (169 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247