Zpět na výpis

Stylová elegantní vila s bazénem, Camaiore

10-12 1 7 500m
ID: IT0628

Krásná elegantní vila s dlouhou historií, stylovým vybavením, zahradou, bazénem a 10 ložnicemi nedaleko centra města Camaiore...

Čtěte více

24 660 000 Kč

1 000 000 €

892 573 £

964 600 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nebo investici překrásnou vilu z konce 16. století se stylovým vybavením, exkluzivní zahradou, bazénem a elegantními povrchovými úpravami, která se nachází pár minut od centra Camaiore zhruba 7,5 km od přímořského letoviska Lido di Camaiore. Vila je velmi rozlehlá a vybavená stylovým nábytkem. Hodí se jako rezidence, anebo lze využít k turistickému pronájmu. V kryté garáži je parkovací místo pro 6 aut. V suterénu, nad zemí, jsou 4 ložnice s koupelnou. V přízemí se nachází krásná vstupní hala s krbem a odhalenými trámy, kuchyň, jídelna, TV místnost a 2 místnosti , které slouží jako studia a dají se lehce využít jako další ložnice. Dále je zde technická místnost. V prvním patře je 6 ložnic s vlastní koupelnou. Exkluzivní je také upravená venkovní zahrada s nádherným výhledem na hory a bazénem o rozměrech (12,5x5,5 m). U bazénu stojí pěkná velká krytá terasa s troubou a grilem, ideální pro stolování nebo relaxaci. Camaiore je krásné historické město s opevněním ze 13. století, které se nachází v provincii Lucca. Pisa je odsud vzdálena 34 km, Florencie 112 km, Livorno, odkud vyjíždějí trajekty na Sardinii a Korsiku, jen 54 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247