Zpět na výpis

Statek z konce 18. století uprostřed toskánských kopců, Pomarance

9 1
ID: IT0437

Citlivě zrekonstruovaný kamenný statek posazený uprostřed toskánských kopců nabízí nádherné panoramatické výhledy a autentickou atmosféru toskánského venkova...

Čtěte více

40 689 000 Kč

1 650 000 €

1 414 827 £

1 768 779 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato toskánská usedlost pocházející z konce 18. století je zasazena do nádherné toskánské krajiny a nabízí panoramatické pohledy na okolní kopce, olivovníkové háje, vinice a obilná pole v oblasti Volterry. Kamenný statek, který se rozprostírá na ploše 500 m², prošel před nedávnem citlivou rekonstrukcí za pomoci původních materiálů. Může se tak pochlubit neopakovatelnou atmosférou toskánského venkova. Na statku se nachází 6 útulných a stylově zařízených ložnic a dva apartmány s vlastní koupelnou, stropním ventilátorem, minibarem a satelitní televizí s videem. Objekt má k dispozici restauraci s velkým salónem s pěkným výhledem na krajinu. Dále se zde nalézá kompletně zrekonstruovaný byt majitelů, který čítá asi 70 m², a suterén, který by mohl sloužit k rozšíření stávajícího bytu či k dalším agroturistickým účelům; dále pak bazén (7 x 15 m) a sklep o 100 m², jenž byl nedávno vyhlouben v kopci. Statek je obklopen pozemkem o cca 15 ha s 850 olivovníky, vinicemi, ovocným sadem a ornou půdou. Na pozemku se nachází pole se solárními panely, které zajišťují energetickou nezávislost statku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247