Zpět na výpis

Statek z konce 18. století uprostřed toskánských kopců, Pomarance

9 1
ID: IT0437

Citlivě zrekonstruovaný kamenný statek posazený uprostřed toskánských kopců nabízí nádherné panoramatické výhledy a autentickou atmosféru toskánského venkova...

Čtěte více

49 221 000 Kč

1 800 000 €

1 630 860 £

2 121 229 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato toskánská usedlost pocházející z konce 18. století je zasazena do nádherné toskánské krajiny a nabízí panoramatické pohledy na okolní kopce, olivovníkové háje, vinice a obilná pole v oblasti Volterry. Kamenný statek, který se rozprostírá na ploše 500 m², prošel před nedávnem citlivou rekonstrukcí za pomoci původních materiálů. Může se tak pochlubit neopakovatelnou atmosférou toskánského venkova. Na statku se nachází 6 útulných a stylově zařízených ložnic a dva apartmány s vlastní koupelnou, stropním ventilátorem, minibarem a satelitní televizí s videem. Objekt má k dispozici restauraci s velkým salónem s pěkným výhledem na krajinu. Dále se zde nalézá kompletně zrekonstruovaný byt majitelů, který čítá asi 70 m², a suterén, který by mohl sloužit k rozšíření stávajícího bytu či k dalším agroturistickým účelům; dále pak bazén (7 x 15 m) a sklep o 100 m², jenž byl nedávno vyhlouben v kopci. Statek je obklopen pozemkem o cca 15 ha s 850 olivovníky, vinicemi, ovocným sadem a ornou půdou. Na pozemku se nachází pole se solárními panely, které zajišťují energetickou nezávislost statku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247