Zpět na výpis

Statek s produkcí oleje a vzdáleným výhledem na moře v Suveretu

6 1 ano 20 000m
ID: IT0656

Zrenovovaný statek se dvěma byty, pozemkem, bazénem a výhledem na moře v dálce v panoramatické poloze v kopcích Suvereta...

Čtěte více

12 253 500 Kč

450 000 €

406 351 £

531 951 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný statek je přístupný po zpevněné cestě a nachází se v kopcích v panoramatické poloze se vzdáleným výhledem na moře jen pár minut jízdy od vesnice Suvereto, která se nachází 3 km odsud a 20 km od krásných pláží v zálivu Baratti. Velkou devizou této nemovitosti je produkce bio oleje s možností vytvoření malé farmy. Nemovitost má užitnou plochu 240 m2, která je rozdělena na 2 byty. Hlavní byt se skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a komory v přízemí, 4 ložnic a koupelny v prvním patře. V přízemí je také umístěn druhý zcela nezávislý byt, který se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a koupelny. Poblíž statku se v současné době nachází skladovací prostor o rozloze 60 m2, dále sklep 30 m2 a přístavba cca 50 m2 (využívaná jako kůlna na nářadí). Statek byl kompletně zrekonstruován v roce 2000 a je ve vynikajícím stavu. Po technické stránce je vybaven plynovým vytápěním, elektřinou, telefonní linkou, satelitním a internetovým připojením a solárním vytápěním. K nemovitosti patří také velká terasovitá zahrada s nadzemním bazénem 3 x 6 metrů a zemědělská půda s 450 olivovníky s průměrnou roční produkcí 750 litrů vysoce kvalitního organického oleje. Pozemek je kompletně oplocený a jeho celková plocha se rozkládá na 6,2 ha. Vzhledem k možnostem využití a ke krásné lokalitě je tato nemovitost vynikající investiční příležitostí. 13 km odsud se nacházejí Venturina Terme se starými lázněmi a všemi službami včetně supermarketu, nádraží a dálnice Livorno – Grosseto. 20 km odsud leží pláže v zálivu Baratti i pláže v zálivu Follonica, nebo přístav San Vincenzo . 27 km je vzdáleno Piombino, odkud vyjíždějí trajekty. 38 km je vzdáleno starobylé město Massa Marittima, 30 km Bolgheri se svými slavnými vinicemi a charakteristickou vesnicí a 37 km golfové hřiště v Gavorranu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247