Zpět na výpis

Statek s produkcí oleje a vzdáleným výhledem na moře v Suveretu

6 1 ano 20 000m
ID: IT0656

Zrenovovaný statek se dvěma byty, pozemkem, bazénem a výhledem na moře v dálce v panoramatické poloze v kopcích Suvereta...

Čtěte více

11 651 800 Kč

460 000 €

392 965 £

489 942 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný statek je přístupný po zpevněné cestě a nachází se v kopcích v panoramatické poloze se vzdáleným výhledem na moře jen pár minut jízdy od vesnice Suvereto, která se nachází 3 km odsud a 20 km od krásných pláží v zálivu Baratti. Velkou devizou této nemovitosti je produkce bio oleje s možností vytvoření malé farmy. Nemovitost má užitnou plochu 240 m2, která je rozdělena na 2 byty. Hlavní byt se skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a komory v přízemí, 4 ložnic a koupelny v prvním patře. V přízemí je také umístěn druhý zcela nezávislý byt, který se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a koupelny. Poblíž statku se v současné době nachází skladovací prostor o rozloze 60 m2, dále sklep 30 m2 a přístavba cca 50 m2 (využívaná jako kůlna na nářadí). Statek byl kompletně zrekonstruován v roce 2000 a je ve vynikajícím stavu. Po technické stránce je vybaven plynovým vytápěním, elektřinou, telefonní linkou, satelitním a internetovým připojením a solárním vytápěním. K nemovitosti patří také velká terasovitá zahrada s nadzemním bazénem 3 x 6 metrů a zemědělská půda s 450 olivovníky s průměrnou roční produkcí 750 litrů vysoce kvalitního organického oleje. Pozemek je kompletně oplocený a jeho celková plocha se rozkládá na 6,2 ha. Vzhledem k možnostem využití a ke krásné lokalitě je tato nemovitost vynikající investiční příležitostí. 13 km odsud se nacházejí Venturina Terme se starými lázněmi a všemi službami včetně supermarketu, nádraží a dálnice Livorno – Grosseto. 20 km odsud leží pláže v zálivu Baratti i pláže v zálivu Follonica, nebo přístav San Vincenzo . 27 km je vzdáleno Piombino, odkud vyjíždějí trajekty. 38 km je vzdáleno starobylé město Massa Marittima, 30 km Bolgheri se svými slavnými vinicemi a charakteristickou vesnicí a 37 km golfové hřiště v Gavorranu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247