Zpět na výpis

Statek s kostelní věží v Torrita di Siena ve Val d'Orcia

17
ID: IT0995

Historický statek plný charakteru na prodej v oblasti Val d'Orcia v srdci Toskánska na prodej...

Čtěte více

37 644 850 Kč

1 490 000 €

1 275 405 £

1 587 921 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Naprosto ojedinělá nemovitost plná charakteru a kouzla nacházející se uprostřed typické toskánské krajiny v renomované oblasti Val d'Orcia nedaleko nejznámějších toskánských měst Montepulciano, Pienza a Cortona. Historická stavba s kostelní věží úchvatně renovovaná aktuálním majitelem, který je známý umělec.

LOKALITA: Nemovitost je umístěna u příjemného městečka Torrita di Siena v atraktivní oblasti Val d'Orcia. Toto údolí je světově známé hlavně díky nádherné typicky toskánské krajině a produkci výborných vín Brunello di Montalcino a Montepulciano Vino Nobile. V bezprostředním okolí se nachází krásná kamenná městečka. Můžeme zmínit například Pienzu, Cortonu, Monetpulciano nebo známé lázeňské lokality Bagno Vignoni a Chianciano Terme. Z Prahy se sem dostanete za asi 12h jízdy, letiště ve Florencii je vzdáleno 100km (1h15) a letiště v Římě 220km (2h20).

POPIS NEMOVITOSTI: Tato historická nemovitost ze 13. století byla původně součástí kláštera. Aktuální majitel díky velmi šetrné a promyšlené renovaci dokázal zachovat mnoho původních detailů včetně impozantní kostelní věže. Uvnitř nemovitost zdobí současné umění z dílny majitele, které jí dodává mystické kouzlo a eleganci. Dům disponuje velkými společnými místnostmi s mnoha dobovými prvky včetně stropních trámů, kleneb, kamenných zdí, původních krbů a podlahy z terracotty. Zároveň je dům vybaven moderním komfortem jako je klimatizace a topení. Najdete zde 9 ložnic, 5 suit s koupelnou, 3 ložnice s koupelnou a další garsonku s kuchyní a koupelnou. Celková vnitřní výměr je asi 500m2. Nemovitost je obklopena velkou zahradou o rozloze 1ha s krásným výhledem na Torrita di Siena a okolní krajinu, ve které rostou elegantní cypřiše. Její součástí je také olivový háj.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247