Zpět na výpis

Statek s bazénem a tenisovým kurtem u Casciana Terme

4 1
ID: IT1044

Pohledný statek ve strategické poloze blízko Pisy a pobřeží

Čtěte více

15 947 625 Kč

645 000 €

555 976 £

681 756 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento atraktivní statek s bazénem a tenisovým kurtem se nachází v příjemné oblasti mezi toskánskými kopci blízko lázeňského městečka Casciana Terme. Tato poloha je zároveň velmi strategická - dům je vzdálen pouze 40min k moři a od letiště v Pise.

Dům má krásný výhled do okolí a je obklopen zahradou a pozemkem o celkové rozloze asi 2 hektary, kde najdete mimojiné ovocné stromy a olivovníky, malé jezírko, bazén a tenisový kurt.

Statek o výměře asi 250m2 se rozkládá na dvou podlažích. Přízemí tvoří velký obývací pokoj s krbem, jídelna a velká kuchyně, dále spíž, prádelna a koupelna/WC. Krásně zachovalé kamenné schodiště vede do prvního patra, kde jsou umístěny 4 ložnice a 2 koupelny. Je zde také terasa s pěkným výhledem na hrad Lari. Nemovitost je ve výborném stavu po rekonstrukci a je vybavena alarmem, satelitní televizí a internetem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247