Zpět na výpis

Statek s bazénem a tenisovým kurtem u Casciana Terme

4 1
ID: IT1044

Pohledný statek ve strategické poloze blízko Pisy a pobřeží

Čtěte více

16 337 850 Kč

645 000 €

551 005 £

686 984 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento atraktivní statek s bazénem a tenisovým kurtem se nachází v příjemné oblasti mezi toskánskými kopci blízko lázeňského městečka Casciana Terme. Tato poloha je zároveň velmi strategická - dům je vzdálen pouze 40min k moři a od letiště v Pise.

Dům má krásný výhled do okolí a je obklopen zahradou a pozemkem o celkové rozloze asi 2 hektary, kde najdete mimojiné ovocné stromy a olivovníky, malé jezírko, bazén a tenisový kurt.

Statek o výměře asi 250m2 se rozkládá na dvou podlažích. Přízemí tvoří velký obývací pokoj s krbem, jídelna a velká kuchyně, dále spíž, prádelna a koupelna/WC. Krásně zachovalé kamenné schodiště vede do prvního patra, kde jsou umístěny 4 ložnice a 2 koupelny. Je zde také terasa s pěkným výhledem na hrad Lari. Nemovitost je ve výborném stavu po rekonstrukci a je vybavena alarmem, satelitní televizí a internetem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247