Zpět na výpis

Starobylý dům v Castagneto Carducci

13 10 000m
ID: IT0865

Jedinečný starodávný dům velké historické hodnoty o 6 apartmánech, s místností vhodnou pro pořádání koncertů v Castagneto Carducci uprostřed přírody...

Čtěte více

34 524 000 Kč

1 400 000 €

1 249 602 £

1 350 440 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento jedinečný starodávný dům s rozlohou 650 m2 má unikátní polohu. Nachází se na okraji Castagneto-Carducci (asi 600 metrů pěšky od vesnice) obklopen lesem a parkem, kde rostou oleandry, ibišky, vavřínové ploty, květiny a palmy. Je jednou z nejstarších budov v regionu, dům patřil původně hraběcí rodině z Gherardesca a sloužil jako mlýn na olej a mouku. Dům byl v roce 1985 renovovaný, ale všechny toskánské prvky, jako jsou dřevěné trámové stropy, křížové klenby, terakotové podlahy, cihlové oblouky nebo kameninové krby, byly zachovány. Obchodní služby, supermarkety, restaurace, ordinace lékařů i vlakové nádraží se nachází ve městě Donoratica vzdáleném 5 km od této nemovitosti.

V současné době je budova rozdělena na 6 apartmánů různých velikostí a 2 pokoje pro hosty, každý s koupelnou a malou kuchyňkou. Všechny apartmány mají ústřední topení, většina z nich má také krb. Nemovitost dále disponuje sklepem, kuchyní v přízemí a místností o rozloze přibližně 100 m2 s křížovými klenbami a vynikající akustikou. Mohou se zde konat koncerty, semináře, kurzy vaření, ochutnávky vín, večírky apod. K budově náleží i velké soukromé parkoviště a venkovní terasy s grilem.

Tento dům je ideální volbou pro milovníky přírody a pro ty, kteří hledají klid a pohodu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247