Zpět na výpis

Samostatná vila se 3 apartmány blízko Civetty v Dolomiti Superski

6
ID: IT1362

Velká vila se 3 apartmány a garáží na úžasném míste blízko sjezdovky v Dolomiti Superski

Čtěte více

14 346 300 Kč

580 000 €

494 104 £

629 362 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velmi prostorná samostatná vila se třemi apartmány se nachází uprostřed Dolomit v údolí Val Fiorentina jen 18 minut chůze nebo 3 minuty autem či skibusem k lanovce Pescul-Fertezza v lyžařském areálu Civetta-Alleghe. Civetta-Alleghe se může pochlubit 72km sjezdovek a 23 vleky a patří do oblasti Dolomiti Superski, která celkově pokrývá více než 1200km lyžařských terénů s jedním skipassem. Alleghe je spojeno skibusem s Malga Ciapelou, kde je možné se napojit na známý okruh Sella Ronda okolo masivu Sella. Tento region je samozřejmě velmi oblíbený i v letní sezóně, kdy nabízí nádherná panoramata a mnoho turistických stezek a cyklostezek. Z Prahy a Brna sem dojedete za cca 8h30. Do Benátek a k Jaderskému moři je možné se dostat za necelé 2 hodiny jízdy.

Dům o celkové výměře asi 320m2 byl postaven v 60.letech a nachází se ve výborném stavu. Kromě tří oddělených bytových jednotek (každá s kuchyní, obývacím pokojem, 2 ložnicemi a koupelnou) k nemovitosti patří garáž o výměře 100m2 a velké venkovní parkoviště. Dále je k dispozici venkovní dvůr, kde je možné dělat barbecue.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528