Zpět na výpis

Rustikální vila s dechberoucím výhledem a bazénem, Pietrasanta

3 1 ano
ID: IT0492

Půvabná vila v nádherné poloze nad městečkem Pietrasanta nabízí dechberoucí výhled na okolní krajinu a moře a zároveň poskytuje svému majiteli dostatek soukromí...

Čtěte více

25 265 000 Kč

1 000 000 €

855 976 £

1 065 719 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná rustikální vila se nachází v prvních kopcích nad městečkem Pietrasanta, od kterého je vzálená pouhých 5 minut jízdy autem nebo 20 minut chůze z kopce. Vila má jedinečný výhled na moře a na okolní krajinu. Tato půvabná vila o ploše cca 140 m² je obklopena pozemkem, částečně posázeným olivovníky, o rozloze cca 9000 m². Vila prošla celkovou rekontrukcí a nabízí naprosté soukromí. V přízemí naleznete obývací pokoj s krbem, kuchyň s velkým jídelním koutem, koupelnu a krytou terasu/verandu. V prvním patře je hlavní ložnice s koupelnou a s velkou terasou s výhledem na moře. Dále je zde ještě jedna dvoulůžková ložnice. Dále je nemovitost tvořena depandancí, kde je další ložnice a koupelna. Na zahradě je velký bazén, trouba na dřevo a gril.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247