Zpět na výpis

Rustikální vila s dechberoucím výhledem a bazénem, Pietrasanta

3 1 ano
ID: IT0492

Půvabná vila v nádherné poloze nad městečkem Pietrasanta nabízí dechberoucí výhled na okolní krajinu a moře a zároveň poskytuje svému majiteli dostatek soukromí...

Čtěte více

24 660 000 Kč

1 000 000 €

892 573 £

964 600 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná rustikální vila se nachází v prvních kopcích nad městečkem Pietrasanta, od kterého je vzálená pouhých 5 minut jízdy autem nebo 20 minut chůze z kopce. Vila má jedinečný výhled na moře a na okolní krajinu. Tato půvabná vila o ploše cca 140 m² je obklopena pozemkem, částečně posázeným olivovníky, o rozloze cca 9000 m². Vila prošla celkovou rekontrukcí a nabízí naprosté soukromí. V přízemí naleznete obývací pokoj s krbem, kuchyň s velkým jídelním koutem, koupelnu a krytou terasu/verandu. V prvním patře je hlavní ložnice s koupelnou a s velkou terasou s výhledem na moře. Dále je zde ještě jedna dvoulůžková ložnice. Dále je nemovitost tvořena depandancí, kde je další ložnice a koupelna. Na zahradě je velký bazén, trouba na dřevo a gril.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247