Zpět na výpis

Rustikální statek ve Vicopisano

5 1
ID: IT0947

Nemovitost v panoramatické pozici s bazénem, zahradou a velkým olivovým hájem

Čtěte více

18 663 750 Kč

750 000 €

633 421 £

806 175 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost stát se majitelem klasického toskánského statku plného charakteru. Atraktivní oblast blízko letiště Pisa, bazén, zahrada a olivový háj.

POLOHA:Statek v rustikálním stylu se nachází v panoramatické vyvýšené pozici nedaleko krásného historického městečka Vicopisano, které je umístěno ve strategické pozici mezi Pisou, Florencií a Luccou. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno pouhých 25min jízdy autem. Statek je zasazen do půvabné toskánské krajiny jen 2km of centra Vicopisana. Místo je ideální pro návštěvu dalších slavných toskánských měst jako Pisa (20min), Florencie (1h20), San Miniato (30min) nebo Siena (1h40). Na písečnou pláž dojedete za 30min.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento kouzelný statek si zachoval úžasnou atmosféru toskánského venkova. Budova byla pečlivě zrekonstruována se zachováním historických prvků. Každého zajisté zaujme velký impozantní krb, nebo zajímavé dřevěné stropy. Celková vnitřní výměra je asi 440m2 a najdete zde několik salónů, 5 ložnic a 4 koupelny. Dům je obklopen zahradou, na které je postaven bazén se slanou vodou. Dále k nemovitosti patří pozemek o rozloze 17 hektarů, na němž se nachází mimojiné olivový háj s více než 1000 stromy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247