Zpět na výpis

Rustikální statek ve Vicopisano

5 1
ID: IT0947

Nemovitost v panoramatické pozici s bazénem, zahradou a velkým olivovým hájem

Čtěte více

18 495 000 Kč

750 000 €

669 430 £

723 450 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost stát se majitelem klasického toskánského statku plného charakteru. Atraktivní oblast blízko letiště Pisa, bazén, zahrada a olivový háj.

POLOHA:Statek v rustikálním stylu se nachází v panoramatické vyvýšené pozici nedaleko krásného historického městečka Vicopisano, které je umístěno ve strategické pozici mezi Pisou, Florencií a Luccou. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno pouhých 25min jízdy autem. Statek je zasazen do půvabné toskánské krajiny jen 2km of centra Vicopisana. Místo je ideální pro návštěvu dalších slavných toskánských měst jako Pisa (20min), Florencie (1h20), San Miniato (30min) nebo Siena (1h40). Na písečnou pláž dojedete za 30min.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento kouzelný statek si zachoval úžasnou atmosféru toskánského venkova. Budova byla pečlivě zrekonstruována se zachováním historických prvků. Každého zajisté zaujme velký impozantní krb, nebo zajímavé dřevěné stropy. Celková vnitřní výměra je asi 440m2 a najdete zde několik salónů, 5 ložnic a 4 koupelny. Dům je obklopen zahradou, na které je postaven bazén se slanou vodou. Dále k nemovitosti patří pozemek o rozloze 17 hektarů, na němž se nachází mimojiné olivový háj s více než 1000 stromy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247