Zpět na výpis

Rustikální statek nedaleko malebného městečka Volterra

5
ID: IT1017

Vila na prodej v idylickém městečku v Toskánsku s penzionem k dokončení leží v soukromí krásného pozemku a zároveň nedaleko atraktivních turistických cílů…

Čtěte více

24 016 000 Kč

950 000 €

799 600 £

1 038 260 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zrekonstruovaný statek v krásné přírodě malebného městečka Volterra na prodej s útulným domkem pro hosty (je třeba jej ještě dokončit) a grilem na pozemku o velikosti 6 500 m2.

Dům o rozloze 300 m2 na dvou podlažích má 4 ložnice a 3 koupelny v hlavní budově a 1 ložnici s vanou v penzionu. Druhá jednotka, dvoupodlažní dům pro hosty, je připraven k dokončení a skládá se z obývacího pokoje a kuchyně v přízemí a jedné ložnice a jedné koupelny v prvním patře. Budova nese prvky typického toskánského stylu – klenuté stropy, terakotové podlahy a kámen na venkovních stěnách. Vila je napojena na inženýrské sítě, vytápění je pomocí kotle. Na pozemku jsou olivovníky a ovocné stromy a je zde možné postavit bazén.

Sídlo leží 5 minut od centra města, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, nemocnice, banky, restaurace, supermarkety, divadlo, kino, školky. Zároveň má vila díky své poloze dostatek soukromí. Mezinárodní letiště Pisa leží 50 min jízdy autem, pláže jsou vzdáleny 45 min; San Gimignano je 25 minut; Golfový resort Castelfalfi je vzdálen 40 minut a za hodinu je možné dojet do nejatraktivnějších měst Toskánska, jako je Florencie, Lucca a Siena.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247