Zpět na výpis

Rozložitá vila v luxusním rezortu v Roccamare

9 1 ano 200m
ID: IT1117

Čtěte více

88 392 500 Kč

3 500 000 €

2 949 563 £

3 810 843 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečná příležitost koupě rozložité vily s 10 ložnicemi s bazénem jen pár kroků od nádherné písčité pláže v exkluzivním rezortu Roccamare v oblasti Maremma v jižním Toskánsku. Možnost výstavby tenisového kurtu na pozemku.

POLOHA:Vila je součástí renomované rezidenční oblasti/rezortu Roccamare, která se nachází 4km od malebného městečka Castiglione della Pescaia. Za myšlenkou Roccamare stojí proslulý italský návrhář Salvatore Ferragamo, který si vzal za cíl v tomto nerušeném a idylickém prostředí vytvořit útočiště pro slavnou a movitou klientelu. V přímořském borovém háji tak vzniklo přes 200 luxusních vil a celý park je protkán menšími silničkami a pěšinkami, které vily spojují se soukromou písečnou pláží. Přístup je vyhrazen pouze majitelům vil a soukromí je zajištěno nepřetržitým dohledem po celý rok. Pro zachování autentického dojmu na plážích neexistují klasická italská "bagna" s lehátky a slunečníky, místo toho má každá vila určený malý baldachýn a kabinku s úložným prostorem pro vybavení k moři. Rezort je vzdálen asi 2h20 od letiště v Římě nebo 1h30 od letiště v Pise a 2h20 od letiště ve Florencii. Oblast je také oblíbeným cílem pro milovníky golfu - v blízkosti zde najdete 4 známá golfová hřiště, každé s 18 jamkami - Punta Ala (10min jízdy), Terme di Saturnia (1h30), Pelagone (30min) a Argentario (1h20).

POPIS NEMOVITOSTI:Tato rozložitá vila disponuje opravdu velkým prostorem a pozemkem a zároveň zaujímá prestižní pozici v druhé linii u moře, sousedící s vilami rodiny Salvatora Ferragama. Vila je v jedné části plně renovovaná. Nemovitost o vnitřní výměře neuvěřitelných 590m2 se rozkládá na dvou podlažích - přízemí a suterén. V přízemi se nachází 2 kuchyně a 2 obývací pokoje, 4 ložnice a 7 koupelen/WC. V suterénu je umístěno dalších 5 ložnic, 4 koupelny/WC další kuchyně pro personál. Vila je obklopena pozemkem o velikosti 7500m2 - část pozemku tvoří udržovaná zahrada s trávníkem a část pozemku je zarostlá s možností vytvořit na jedné části tenisový kurt nebo hřiště pro fotbal. Díky velkému pozemku má vila absolutní soukromí. Na střeše vily je aktuálně bazén. V případě zájmu je možné bazén přesunout na zahradu. Tato nemovitost nabízí v Toskánsku poměrně ojedinělou příležitost vytvořit si luxusní sídlo hned u písčité pláže v celoročně hlídaném kondominiu za velmi atraktivní cenu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528